2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

یا خدا اگه ساس باشه که بیچاره ای این موجودات تادوسالم عمرمیکنن خیلی سیریشن به این راحتیا ازبین نمیرن خون میخورن هفته ای یه بار هرکدوم باید ازخون انسان تغذیه کنه فقط هم شبا از مخفیگاهشون که بیشتر لای درز مبلا و دیوارو وسایلاست بیرون میان و دنبال غذا میگردن

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
یا خدا اگه ساس باشه که بیچاره ای این موجودات تادوسالم عمرمیکنن خیلی سیریشن به این راحتیا ازبین نمیرن ...

اره خیلی شیریشن جلوش اسپره حشره کش زدم کن خفه شدم اون هیچیش نشد نمی‌دونم چیه ریز و قهوه ای والا همه میگن عکس بده بعید می‌دونم خودشون سوسک و‌....کشتنی ازش عکس بندازن

من خود واقعیمم نمیتونم جلوت فیلم بازی کنم
2706