2733
2734
عنوان

مادرش۰وهز

155 بازدید | 16 پست

آخر هفته ها میایم خونه مادرشوعرم میریم باهاش تو یه اتاق میخابیم یه جوری شوهرمنو بغل می‌کنه باور کنید شوهرم بهش میگه یکم فاصله بگیر .اصلا حد و مرز نمیدونه 

مثلا میاد خونمون یه هفته میمونه انقد که اصلا نمیره 

خونه دامادش هم رفت فک کنم ۲ ماه موند آخر سر دامادش دعوا افتاد از خونه انداختنش بیرون فرداش رفت خونه خودش .پدر شوهرم فوت شده ولی شوهرم از دستش فراری بود همش به شوهرم میگفت منو از این خونه ببر بیرون اصلا نمیتونم تحملش کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب من چیکار کنم.

اگر میتونید تحمل کنید،  باهاش راه بیاین ، ثواب داره ، بالاخره چند وقت دیگه ما هم پیر میشیم و مشکلاتی برامون پیش میاد نباید دورمون بندازند ، خوبی هاش رو ببنید تا قابل تحمل بشه براتون

اگر میتونید تحمل کنید،  باهاش راه بیاین ، ثواب داره ، بالاخره چند وقت دیگه ما هم پیر میشیم و مش ...

خوبی هم داره که ولی من یه آدم بسیار ح شری هستم من جوونم ۱۰ سال از شوهرم کوچیکترم توی سرم پر از تخیلات جنسیه مثلا یه هفته اومده بود خونمون نمی‌تونستم هیچ‌کار کنم میاد هم کلا میچسبه به شوهرم پیشش میخوابه

خوبی هم داره که ولی من یه آدم بسیار ح شری هستم من جوونم ۱۰ سال از شوهرم کوچیکترم توی سرم پر از تخیلا ...

خب به شوهرتون بگین امشب بریم تو اتاق جدا بخوابیم ، فکر کنم شوهرتون به مادرش بگه درک میکنه 

اگر میتونید تحمل کنید،  باهاش راه بیاین ، ثواب داره ، بالاخره چند وقت دیگه ما هم پیر میشیم و مش ...

یه عروسی که برام نگرفت یه بار توی جلسه ۱۶ ملیون پول دسته بود شوهرم پول نداشت گفت ۱ تومن بهم میدی؟! 

گفت نه به دخترش قول داده بود برای نوش تخت بخره همیشه ترجیحش دخترش و دامادش بودن ولی دامادش آرش فراریه

خب به شوهرتون بگین امشب بریم تو اتاق جدا بخوابیم ، فکر کنم شوهرتون به مادرش بگه درک میکنه 

چیکار کنم میل جنسیم کم بشه ؟! چون شوهرم مثل من نیست ولی من هرچی از مغزم میگذره همینه نمیدونم چیکار کنم 

2706