2752
2734

میگن چون ازدواج نکرده و توخونه پدری مونده حق نداره هیچی بگه.. ما باید هرروز با بچه هامون بریم اونجا رو به آتیش بکشیم 

واقعا چرا متوجه نیستن یه سریا که ازدواج یه انتخابه  قرار نیس همه ازدواج کنن

مجرد هم منزل سکونیش خونه پدره

خب کجا بره. با حقوق یه تومن دو تومن که خونه نمیشه خرید 

بخوای مستاجر هم بشی برا دخترا هزار جور خطر داره

واقعا از نظر بعضی ها داخل سایت دیوونه میشم. 

بعد همینا تو دوره پیری کوری پدر مادر بیشترشون میگن 

به ماچه وظیفه مجردا نگه از از والدین..... ما کارزندگی داریم 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درک میکنم 

زندگی کلا همش سخته اون متاهلی که اویزونه هم یجور داره زجر میکشه تازه بنظرم مجرده شانس بهتری برای زندگی داره ولی متاهلا اکثرا رد دادن

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
درسته  کلا بعضی از متاهل ها  تاهل را فقط به برگه ی شناسنامه می دونن استقلال ندارن هر ر ...

بخدا باورم نمیشه💚

گفتم الان این تاپیک رو زدم الان باز همه بام مخالف هستن 

منی که مجرد بودم با ۳داداش مجرد خواهرام با بچه هاشون هر روز یکی میومد. میرفت دو سه باریم حرفم شد باهاشون چرا انقد میاین ...ولی از وقتی  ازدواج کردم بخداوندی خدا چنان  آرامشی دارم😂

درک میکنم  زندگی کلا همش سخته اون متاهلی که اویزونه هم یجور داره زجر میکشه تازه بنظرم مجرده شا ...

موافق نیستم 

کسی که متاهلی براش عین جهنمه 

با طلاق گرفتن خودشو خلاص میکنه 

مهریه هم میبره  میره مستقل میشه 

من کدوم گوری برم 

حالا مجردا چرا فکر می کنن هر کسی ازدواجکرد رفت دیگه هیچ حقی نداره؟

هرروز اومدن  حق نیس 

هروقت گفت اصلا نیا اونوقت حق با شماس 

منی که مجرد بودم با ۳داداش مجرد خواهرام با بچه هاشون هر روز یکی میومد. میرفت دو سه باریم حرفم شد باه ...

خدا با یه مرگ به من آرامش بدم 

موافق نیستم  کسی که متاهلی براش عین جهنمه  با طلاق گرفتن خودشو خلاص میکنه  مهریه ه ...

مهریه اصلا گرفتن به این راحتیا نیست. طلاق هم مرد نخواد و زن حق طلاق نداشته باشه و دلایلتو دادگاه قبول نکنه سالها باید پله های دادگاه رو بالاپایین کنی، ازدواج تو ایران یعنی اسارت زن، اگه حق و حقوق نداشته باشن و پول و پله خوب. 

موافق نیستم  کسی که متاهلی براش عین جهنمه  با طلاق گرفتن خودشو خلاص میکنه  مهریه ه ...

فکر میکنی ،،متاهلی ک جایی واسه برگشت نداره پول نداره مشت نداره پشت نداره باید بمونه کنار یه ادم اشتباهی ک خر رووووووز داره عذابش میده اونم در بهترین حالت ممکن فقط درگیر یه ادمه بعضیا گیره یه خانواده ی بی خدا میفتن که مادرشوهر خواهر شوهر جاری و شوهروووووووووووووو...عذابش میدن بعدم اگه بچه داشته باشی ک دیگه بدتر من حقو ب متاهل نمیدماااا اصلا کارشونو تایید نمیکنم که میان اویزون میشن ولی میخوام بهت بگم فکر نکن چون مجردی بدبختی تو الان یه درد داری ک میان میفتن سرت ولی بل متاهل شدن هزارو یه درد داری

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
مهریه اصلا گرفتن به این راحتیا نیست. طلاق هم مرد نخواد و زن حق طلاق نداشته باشه و دلایلتو دادگاه قبو ...

نهایتا طلاق بگیره برگرد همون خو نه قبلی‌ 

اما مجرد هیج راهی نداره