2752
2734

سلام دوستان سه تا بی بی هام از روزدهم انتقال مثبت 

سومی هم الان زدم بازم مثبته ولی عصر خونه مامانم اینا یه بی بی چک دیگه زدم اون منفی شد اصلاتعجب کردم 

کسی تجربه ای داره لطفاً کمکم کنید

شاید اون بی بی که زدی حساسیتش به هورمون بارداری کمتره و باید بتات بالاتربره تا نشون بده. اینها که مثبتن مبارکه.

مدیکور بذار مارک خوبیه.درنهایت ازمایش خون بده اگه دودلی

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید اون بی بی که زدی حساسیتش به هورمون بارداری کمتره و باید بتات بالاتربره تا نشون بده. اینها که مث ...

اینا مدیکور هستن عزیزم اون یکی هم مدیکور بود ولی خط کنترلش هم کمرنگ افتاد و یکم دیر افتاد ممکنه این سه تا درست باشن؟؟؟

اینا مدیکور هستن عزیزم اون یکی هم مدیکور بود ولی خط کنترلش هم کمرنگ افتاد و یکم دیر افتاد ممکنه این ...

اها پس اکیه.اره بابا چرا درست نباشن هرسه که باهم خراب نیستن احتمالا اون یکی خراب بوده یا عصر بی بی زدی و ادرارت رقیق بوده.چندساله اقدامی که آی وی اف کری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اها پس اکیه.اره بابا چرا درست نباشن هرسه که باهم خراب نیستن احتمالا اون یکی خراب بوده یا عصر بی بی ز ...

سه ساله عزیزم دیگ دکتر گفت میخوای فعلا صبر کن خودم تصمیم گرفتم ای وی اف سم ۲۵ سالمه

سه ساله عزیزم دیگ دکتر گفت میخوای فعلا صبر کن خودم تصمیم گرفتم ای وی اف سم ۲۵ سالمه

خب خداروشکر که گرفته. انشاالله همه چی عالی پیش میره.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روژان هم زدم مثبت شد ولی مدیکور پ. رنگ تر افتاده  مرسی عزیزم  ایشالا قسمت تک تک چشم انتظ ...

الهی آمین.مبارکت باشه انشاالله دوران بارداری خوبی داشته باشی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40