2733
2734
عنوان

چطورمیشه بخشید...

95 بازدید | 9 پست

خانواده شوهرم همشون ادمای بدنیستن ولی ی تعدادی چشم ندارن منوببینن ب دلایلی ک یکیش اینه شوهرم پشتمه طرف بهم فحش داد توهین کرد یکی دیگشونم تهدیدم میکرد ک رفتاراش بدترمیشه باهام دلم خون بگین چکارکنم بااینا ادما ک خودخوری نکنم انرژی روانیم کامل تخلیه شده چون توذهنم روزی صدبارباهاشون میجنگم شوهرم رفته خونه همون کسی ک بهم بی احترامی کرده متوجه شد ناراحتم  بهم گفت  ک بهم گفته بیا اونجا پیشم نمیدونم من عیرمنطقی رفتارمیکنم یان ولی دوست نداشتم بره اینطوری حس میکنم الان پیش خودشون میگن خوب زنشو بی احترام کردیم زنشو ادم حساب نمیکنه اومده اینجا  بگین جطورببخشم این ادما رو؟؟؟ 

زندگی رو سخت نگیر  ولی یادت نره باهات چیکارا کردن سر سنگین باش و عادی رفتار کن تا شوهرتم باها ...

هرکاری میکنم نمیتونم ببخشم😔خیلی حرفای بدی زد دوستندارم اصلاببینمشون اگرمقصربودم دلم نمیسوخت خیلی توزندگیم دخالت میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرکاری میکنم نمیتونم ببخشم😔خیلی حرفای بدی زد دوستندارم اصلاببینمشون اگرمقصربودم دلم نمیسوخت خیلی تو ...

اصلا نبخش چرا ببخشی وقتی دلتو شکوندن.

میگم دیگه بخاطره آدمای پوچ و بد ذات خودتو درگیر نکن بیخیال هرچی گفتن برا خودشون 

2731
اصلا نبخش چرا ببخشی وقتی دلتو شکوندن. میگم دیگه بخاطره آدمای پوچ و بد ذات خودتو درگیر نکن بیخیال هر ...

شوهرم رفته خونه همونی ک بی احترامی کرده بهم الان باخودشون میگن این منوادم حساب نکرده رفته اونجا😔

شوهرم رفته خونه همونی ک بی احترامی کرده بهم الان باخودشون میگن این منوادم حساب نکرده رفته اونجا😔

اره والا حق داری بابت این ناراحت باشی

به رو خودت نیار طوری پیششون رفتار کن ک فک کنن تو اصلا برات اهمیتی نداره به شوهرتم بگو کارش درست نبود

اره والا حق داری بابت این ناراحت باشی به رو خودت نیار طوری پیششون رفتار کن ک فک کنن تو اصلا برات اه ...

گفت  فلانی گفت بیااینجا تنهام... ماالان عقدیم هنوز عروسی نکردیم

اگه خانواده درجه یک هستن که نمیشه قطع رابطه کنه ولی اگه نسبت دورتری داره حق داری نباید میرفت 

من بخاطراون ادم کلی حرف خوردم من وقتی نیستن نباید بره خونش چون طرف باخودش میگ خوب زنشو ادم حساب نمیکنه بدتر هربلایی دلشون سرم میارن

گفت  فلانی گفت بیااینجا تنهام... ماالان عقدیم هنوز عروسی نکردیم

اون فلانی ترسیده که بعد از توهین به تو از چشم شوهرت

بیفته سریع شوهرتو کشیده سمت خودش که نمک گیرش کنه تا شوهرت از تو در این مورد حمایت نکنه

کاش میشد شوهرتو از رفتنش منصرف کنی....

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏