2733
2734

پسرم از روز سوم تولد بستری شده با زردی ۲۲ و بعدش گفتن عفونت خون داره و دلیل زردی بالاشم همینه الان ۹ روزه بستری هست خسته شدم شیرم خیلی کم شده باید همچنان ۶ روز دیگه ام بیمارستان باشه بازم میترسم آزمایش بگیرن و نگهش دارن 😩کسی تجربه مشابه داشته؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه خودت بهش شیر میدی  بخاطر زردیش مدام عرق کاسنی بخور.کدو بخور  سردی جات بخور دختر من ...

عزیزم قدمش مبارک باشه

زردیش ۲۲ بود که بستری شد تو دستگاه الان خداروشکر ۵ هست ولی چون عفونت خون داره آنتی بیوتیک میگیره میگن دوره ی درمانش ۱۴ تا ۲۱ روزه،شیر میدوشم میبرم ولی زیاد که نیست شیر خشکم تو ان آی سیو بهش میدن،الان هم میترسم شیرم کمترم بشه دیگه نتونم خودم بهش شیر بدم 

عزیزم قدمش مبارک باشه زردیش ۲۲ بود که بستری شد تو دستگاه الان خداروشکر ۵ هست ولی چون عفونت خون داره ...

کم نمیشه گلم نگران نباش گلم.هرشب براش ایت الکرسی بخون 

درضمن اگه میتونی أرده خرما تهیه کنی حتما بخر بخور توی افزایش شیر معجزه میکنه گلم.خرما حتمااا بخور

کم نمیشه گلم نگران نباش گلم.هرشب براش ایت الکرسی بخون  درضمن اگه میتونی أرده خرما تهیه کنی حتم ...

مرسی عزیزم از راهنماییتون حتما میگیرم نمیدونستم تاثیر داره رو شیر 😘