2752
2734

پیشونیم پر جوشه

جوشای بزرگ قرمز میزنه بعضی وقتام سر سفیده

فقط هم پیشونیمه که خیلی اوضاعش خرابه

جای جوشا هم میمونه و قهوه ای میشه

گونه هام و...  جوش میزنه اما کم

چیکار کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه مدت کاسنی خالی میخوردم یک هفته کم صبر بودم دیدم خوب نشد قطع کردم

یا عرق نعنا و عرق کاسنی و. ی لیوان عسل و نصف لیوان سرکه انگور پنج دقیقه بجوشون ،هر روز بخور ،اینم خوبه .

دوستم کل صورتش پر جوش بود کلی هزینه کرد با عرقیجات خوب شد

دختر زمستان ...kord

اسی اینقدرشل وانده خودتوسفت بگیرجلواین مادرشوهر شل بیای سفت میخوری اینکه برایه عروسی رفتن دخالت میکنه خیلی بی فرهنگه شوهرتوباربیارکه زندگیوگرم کنه نه اینکه باگوش کردن به حرف ننش زندگیتونوسردکنه

۷۵.۹۲۸۰

اسی معمولا تو سفر همه با هم یه غذا میخورن و با هم ظرفها رو میشورن شما خانواده خودت رفتن جدا برای خودشون غذا درست کردن شما برای خودتون !

بعد هم یه املت مگه چقدر ظرف کثیف داره اونم چهار نفر ادم چهارنا بشقاب و فوقش یه ماهی تابه 

دریا قابل اطمینان نیست و شناهای ما اصلا به درد ابهای طبیعی نمیخوره و امکان غرق شدن هست پس حق داشته مادرشوهرت نگران باشه 

بعد هم همش عکس از خودت و شوهرت میگرفتی یه عکس هم از اون میگرفتی مادر دلش میشکنه بعد صد تا دو نفره هم میگرفتی 

به نظرم شما زیادی شلوغش کردی 

من تازه صفحه اولو خوندم ترکید خلاصه وار میگی؟

اسی و شوهرش و مادرشوهرش و خانوادش میخوان برن شمال 

تو راه سفر خانواده اسی برای خودش غذا میپزنو میخورن  و ظرفهاشون میشورن اسی و شوهرش و مادرشوهرش هم برای خودشون املت میپزن و اسی سه تا بشقاب میشوره بعد میگفت رفتم مسافرت ظرف شستم و ....

2706