2733
2734

تو عقدم ۲۱ سالمه

من ی سری اختلافات دارم با شوهرم 

یعنی ی سری چیزا تو قبلا زندگیمون بود دست بزن داشت در حد تو گوشم زدن 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️و در حد چت خیانت کرد و خب آبروش متاسفانه تو خانواده هامون رفت.... من نگفتم از طریق دیکه ای فهمیدن 

البته دست بزن رو خودم گفتم 

خلاصه 

الان هنوز این مدت ازش دست بزن ندیدم 

و اینکه خیانت هم میگه نمیکنه.....

خلاصه....

مشکلی ک باهاش دارم این ک از نظر ذهنی خیلیییی مردسالار ولی تو عمل ب اون شدت نیست ولی کلا مرد سالاریش خیلی اذیتم میکنه ...

ولی خب خوبی هم داره پول باشه خرج میکنه فلان یا اهل تلاش هست ....

حالا بازم تو طول زمان باید ببینم چطوره دیگ....

چرا قابل قبول نیست برام این آدم 

من باشم جدا میشم

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر
2731

بنظرم نامزد شما یک ادم خرج بکن پرتلاش و درعین حال با افکار قدیمی و اعصاب ضعیف و غیر متعهده 

با اوصافی که تعریف کردی ، خالا فکر کن ببین پول مهم تره یا اخلاق و رفتار

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
مردسالاری ک خوبه  مخصوصا ک میگی تو عمل زیاد نیست با زبون و سیاست خیلی راحت میشه خرش کرد

ننن همچین کمم نیست😂😂

مثلا تا حالا نذاشت گواهینامه بگیرم...

واسه تک تککککک کارام باید ازش اجازه بگیرم 

ننن همچین کمم نیست😂😂 مثلا تا حالا نذاشت گواهینامه بگیرم... واسه تک تککککک کارام باید ازش اجازه ب ...

الان جوانی 

انرژی ت بالاس 

شاید هنوز جذاب باشه رفتارای مخالفش

اما رفته رفته دلزده میشی

چرا قابل قبول نیست برام این آدم  من باشم جدا میشم

اره جدایی راحتتره برام یعنی مثلا راحت تر میتونم ب زندگیم برسم 

ولی خب هنوز خوبیای تو زندگی هست ک نمیشه روش چشم پوشی کنم بازم باید تو طول زمان ببینم همه چیو

ننن همچین کمم نیست😂😂 مثلا تا حالا نذاشت گواهینامه بگیرم... واسه تک تککککک کارام باید ازش اجازه ب ...

اهان من فک‌کردم از این مرد سالاری هاس ک تو زبون و رفتار الکی بهش قدرت بدی حال میکنه 

عزیزم اینکه نمیزاره گواهینامه بگیری تو عمل هم خیلی هست 

حالا چرا نمیزاره

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
اره جدایی راحتتره برام یعنی مثلا راحت تر میتونم ب زندگیم برسم  ولی خب هنوز خوبیای تو زندگی هست ...

سر خوشبختیت ریسک نکن 

اصلا عجله نکن واسه عروسی گرفتن 

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر
بنظرم نامزد شما یک ادم خرج بکن پرتلاش و درعین حال با افکار قدیمی و اعصاب ضعیف و غیر متعهده  با ...

یچیز تو همین مایه ها😂😂ن اگر خوبیش فقط پول باشه ک نمیمونم ولی خب چیزی ک مهمه ارزش و حال خوبم تو زندگیمه

2706