2733
2734

دوستان روغن خراطین برای چاقی صورت موثره میخوام نظراتتون رو بدونم

تعداد رای : 5
نظرسنجی
خوب
4
80%
بی فایده
1
20%
🥰

نه عزیزم  واقعیت نداره حتی  وزارت  بهداشت  هم  قدغن کرده 

ایجاد جوش میکنه و  عوارض  دیگه ای  هم داره 

مشاوره رایگان 09308665973 همه روزه از ساعت 9 صبح تا یازده شب به ما بپیوندید bazaakir@ در فروشگاه لوازم ارایشی و بهداشتی بزک  دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و وزارت ارشاد اسلامی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

روغن خراطین تایلندی بیشتر واسه حجم دادن استفاده میشه مثلا میمالن به سینه و باسن و باعث بزرگ ترشدن اون قسمت میشه البته اگه میخواین نتیجه سریع تر بگیرین همراه با مالش روغن خراطین از دستگاه وکیوم استفاده کنید اگه اطلاعاتی درمورد این دستگاه ندارین بگین توضیح بدم

درمورد سایز سینه من دو سایز سینه هام بزرگ تر و سفت تر شد و بالاتر اومد بعد استفاده یک ماهه

معجزه س

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩
2740

یکی دیگر از عواملی که بسیار باعث دقدقه ذهنی مشتریان ما شده است قیمت روغن خراطین است . اینکه چگونه میشود قیمت روغن خراطین در عطاری ها اینقدر پایین تر از روغن خراطین در فروشگاه های اینترنتی میباشد .

دز پاسخ به این سوال باید چند عامل را در نظره گرفت .

در حال حاضر قیمت روغن خراطین در عطاری ها بسیار پایین است این بود که پرسنل رویکا را به فکر فرو برد .

توجه به این نکته که چگونه میشود یک روغن خراطین که با پایه زیتون و کرچک گرفته میشود یعنی حتی با خلوص پایین قیمتش بیشتر از قیمت روغن خراطین در عطاری ها میباشد ؟

پس از مشاهده این قیمت روغن خراطین در عطاری  تصمیم گرفتیم که  چند نمونه از این خراطین ها را تهیه و به تیم متشکل از طبیبان طب سنتی رویکا ارائه دهیم و از آنها نظر آنها را جویا شویم .

ما این آزمایش را قبلا برای روغن های مختلف از جمله روغن آرگان که در عطاری ها موجود است نیز انجام دادیم .

پس از تهیه روغن خراطین از ۶ عطاری موجود در سطح شهر به اندازه ۳۰ میلی لیتر روغن خراطین از هرکدام تهیه گردید .

که متاسفانه اجازه نام بردن نام این عطاری ها به ما داده شد 

روغن خراطین تایلندی بیشتر واسه حجم دادن استفاده میشه مثلا میمالن به سینه و باس ن و باعث بزرگ ترشدن او ...

ازکجا گرفتید؟؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
روغن خراطین تایلندی بیشتر واسه حجم دادن استفاده میشه مثلا میمالن به سینه و ب ا س ن و باعث بزرگ ترشدن او ...

سلام

تا الانم اثر روغن خراطین براتون موندگار بوده؟

بیشتر در مورد افزایش سایز سینه توضیح بدید چه مدت استفاده کردید؟

عوارضی براتون نداشته؟

سلام دوستان
منم از روغن خراطین برای صورت استفاده کردم و بسیار نتیجه بخش بود و تاثیر خیلی خوبی داشت

فقط نکته ای که هست باید روغن خراطین اصل باشه وگرنه تاثیر نمیزاره

قیمت روغن خراطین هم بستگی به کیفیت اون داره و من قیمت های زیادی دیدم

من برای خودم رو از سایت نداگلد خریدم و به نظرم کیفیت اون نسبت به جاهای دیگه بهتر بود

سلام دوستان منم از روغن خراطین برای صورت استفاده کردم و بسیار نتیجه بخش بود و تاثیر خیلی خوبی داشت ...

من ماسک لایه بردار روشن کننده هربکس رو بهت پیشنهاد می دم البته ضد جوش هم داره  روغن خراطین دیگه چی هست فکر کنم روغن پوست گوسفند یا گاو باشه 

روغن خراطین حتما و باید که کیفیت خوبی داشته باشه و اصل باشه و الا بی فایدست یا اینکه تاثیرش دائمی نخواهد بود در چندین سایت بزرگ رسمی ،فروشگاه نیک خرید رو  به عنوان مرکز معتبر عرضه روغن خراطین معرفی کردن البته بازهم تحقیق کنید

زندگی به زیبایی تک در ختی است در چمنزار که چشمه ای بس زیبا و زلال در زیر آن قرار دارد اما برای دیدن این زیبایی باید چشم بینا داشته باشی                          
2706