2733
2734
عنوان

تروخدا بذارید بمیره!!!!!🖤

825 بازدید | 27 پست

این دنیا هیچ ارزشی برای جنگیدن نداره!

اگر کسی خودکشی کرد نجاتش ندید !

آدمی که خودکشی می‌کشه یعنی دیگه تحملش سر کشیده!

یعنی دیگه به آخر راه رسیده! یعنی تموممم!

نکنید!!!!!!!!!!!!!

زندگیش نه تنها بهتر بلکه بدتر میشه!🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خودکشی هم آخرتشو تباه می کنه

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)

کاش میدونستی کسی که خودکشی میکنه چقدر اون دنیاش وحشتناکه.

و چقدر پشیمون میشه از خودکشی.

انقدر جایگاهشون بده که مشکلات این دنیا که به خاطرش خودکشی کردن براشون ناچیز و کوچیک و بی معنی میشه

هن

چقدر ضعیف 

همین الان یه تاپیک دیدم

چرا خودکشی؟

میدونی این دنیا چقدر قشنگه منتها باید تحمل داشته باشی

ایمان قلبی به خدا رو بیشتر کن 

به خدا توکل کن 

خودش میدونه  خودش کمکت می کنه

اخه جهنمی میشه چه فایده اگه بهشت میرفت میگفتیم خودتو خلاص کن ولی اگه آدم معتقدی باشه اینکارو نمیکنه یه عمر کوتاهه بلخره سرمیاد دیگه بابا‌...حالا تحمل کنین تموم شه من خودم کوه دردم ولی خودمو نمیکشم به ریسکش نمی ارزه..برم اون دنیامم تا ابد زجر بکشم و بسوزم

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

جو دپ و غمگین بعضی جمله ها و آهنگ های اینستا و غیره 

خیلیا رو میگیره دست به حماقت میزنن 

هنر رو اونی کرده که بتونه از پس همین دنیای مزخرف بر بیاد 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2706