2733
2734

ماازصفرشروع کردیم حتی بدون جهیزیه بعد7سال کارکردن یه خونه 92متری جای خوب شهروماشین داشتیم براخونه فروختیم وجهیزیه ام تکمیل کردم تقریبن هنوزیه چیزهایش کمه فرش ویخچالم بایدعوض بشن وطلاهیچی ندارم یه 15گرم امسال گرفتم حقوق شوهرم پارسال 25امسال احتمالن سی بشه شمام بگین ایده وانگیزه بگیرم ازمدیریت کردنتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ماهم زیرصفر شروع کردیم.همیشه دوست داشتم بدونم چجوریه بعضیا اول زندگیشون باباپسره خونه میده ماشین مغازه ،بابادختره جهاز آنچنانی ،آیا اونا هم مثل ما قدر زندگی میدونن یا چون مفت و راحت به دست آوردن قدر نمیدونن

سال ۹۸ک اومد خواستگاری ی زمین داشتو ی ماشین. امسال تونسیم اون زمینو تکمیل کنیم و عردسی کنیم. طلاهم زیاد دارم گرمی بلد نیستم. دوتا سرویس طلا ی گردنبندو و زنجیز خ سنگینو ی نیم ستو... 

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑

من اقتصادی نیستم اصلا،اول زندگی هیچی،بعد از سه سال خونه خریدیم،کلی طلا فروختم بابت اون،الان فقط۲۰۰گرم مونده برام،ماشین هم داریم یه خونه دیگه هم داریم البته تو شهرستانه،تهران نیست،همسرم درآمدش متوسطه،خرجمون یه ذره زیاده ماهی ۳۰قسط میدیم ۴۵هم خرج ماهانه میشه

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خونه ماشین باغ زمین.ولی خوب موقع ازدواج چیزی نداشتیم.حتی کار😅ولی دروغ چرا من زیاد ادم جمع کنی نیستم ...

اتفاقن ماهم حتی کارنداشتیم ماهم باغ وخونه روستایی وزمین هم داریم ولی خب اونهادست پدرشوهرجان هستن وحالاحالاهابهمون نمیده 😂

ما با هم دوست بودیم

و ازدوران دوستی دوتامون کار میکردیم من کراتین کارم

و درامدمون تو یه کارت بود🥲🫂

با هم تونستیم خونه بخریم ک البته بیشتر پولش برا شوهرم بود

موقعی ک اومد خواستگاری خونه و ماشین داشتیم

البته هیچکی نمیدونه ک منم کمک شوهرم کردم ک خونه بخره😍🙈

ما هیچی نداشتیم

وقای ازدواج کردم به یه ماه نکشید فهمیدم شوهرم کار کن نیست

دیگه از خونه مادر شوهرم اومدیم بیرون

رفتم سرکار.یه زمین خریدم

بعد بچه ها دنیا اومدن چون مریض شدن دیگه هر چی داشتیم خرجشون کردیم

تا یکم بزرگ شدن من یه خورد طلا خریدم الان ۳۰ گرم طلا دارم ویه زمین

دیگه الان خودمم نمیتونم کار کنم

یه کار خونگی زدم پخت کیک مشتری نداره انچنان

وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۹۴🥰 هدف اول ۹۰ هدف دو م ۸۰ هدف سوم ۷۰ هدف چهارم ۶۰😍
یه پراید ۵ملیونی داشتیم با ۲میلیون واسه رهن خونه  بعد ده سال الان یه خونه و یه ماشین نسبتا خوب ...

درامدهمسرتون چقدره؟رمزموفقیتتون ماشالله وی بودمثلن وام زیادمیگرفتین یاطلامیخریدین 

ماهم زیرصفر شروع کردیم.همیشه دوست داشتم بدونم چجوریه بعضیا اول زندگیشون باباپسره خونه میده ماشین مغا ...

ببین همیشه اینطوری نیست من هم مادرم پزشک بود هم پدرم و جفتشون رو از دست دادم یه ارث بزرگی بهم رسید ولی خب الن خونمون اجاره ایه چون شوهرم قبول نکرد گفت خودم باید پول در بیارم بخرم خونه و هزارتا داستان دیگه

خونه ماشین باغ زمین.ولی خوب موقع ازدواج چیزی نداشتیم.حتی کار😅ولی دروغ چرا من زیاد ادم جمع کنی نیستم ...

تو دوران اشنایی متوجه شدید هوش اقتصادی بالایی داره؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔