2737
2734
عنوان

هزینه عقد تو تالار

112 بازدید | 8 پست

۱۴۰ تا مهمون چقدر بر میداره؟ نفری؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی داره کدوم تالار باشه ؟ کدوم شهر باشه ؟ چند مدل غذا بدین ؟

یک مدل غذا بسه 

شهرستان

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
بستگی به تالار و نوع پذیرایی و چند مدل غذا و شیرینی بخوای داره ولی میانگین بین ۱۵۰تا۲۰۰میلیون میشه

چقدر زیاد پس باید منصرف بشم دستمون تنگه مهمونای ماهم مدلشون اینه هر جا کادو برونی ۱۵۰ تومن ۲۰۰ میارن

2740
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز