2752
2734

دکتر بهم گفته اهدایی بیار منم مرکز خصوصی نمی تونم برم چون همشون بالای ۸۰ میلیون می خوان منم می خوام دولتی برم بتونم هزینه رو بدم اهدا کننده نمی تونم پیدا کنم رابط و معرف هم میگه ۵ میلیون بریز حساب بهت معرفی کنم که اینکار رو قبلا کردم پولم روخورد بلاک کرد میشه اگه کسی رو می شناسید اهدا کنه بهم معرفی کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره ولی چه فرقی میکنه من دنیا میارم شیر میدم و بزرگش میکنم مادر دیگه پس چی باید باشه

ایشالا به خواستت برسی عزیزم

ولی خب من یکم تو این چیزا طرز فکرم عجیب غریبه😄

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
ایشالا به خواستت برسی عزیزم ولی خب من یکم تو این چیزا طرز فکرم عجیب غریبه😄

چون مثل من به بنبست نخوردی من دیگه هیچ راهی ندارم مثل بیمار سرطانی که راهی جز شیمی درمانی نداره

ایشالا به خواستت برسی عزیزم ولی خب من یکم تو این چیزا طرز فکرم عجیب غریبه😄

دوست عزیز،استارتر خودش به حد کافی دغدغه داره، با این صحبت ها بیشتر ناراحتش نکنیم🌹

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
چون مثل من به بنبست نخوردی من دیگه هیچ راهی ندارم مثل بیمار سرطانی که راهی جز شیمی درمانی نداره

منم باردار نمیشم

ولی خب سمت این چیزا نمی‌رم چون حس خوبی ندارم به این راه‌ها

دوست عزیز،استارتر خودش به حد کافی دغدغه داره، با این صحبت ها بیشتر ناراحتش نکنیم🌹

من خودمم باردار نمیشم 

هر ماه منتظرم 

گاهی پریودم عقب میوفته انقدر خوشحال میشم بعد یا پریود میشم بعد چند وقت یا اینکه باید برم آمپول بزنم 

من خودمم باردار نمیشم  هر ماه منتظرم  گاهی پریودم عقب میوفته انقدر خوشحال میشم بعد یا پر ...

دلیل نمیشه همه مثل هم فکر کنند در ضمن استارتر ۴۵ساله هستند،این آخرین راه هست براش،ان شالله شما هم به زودی زود دامنت سبز شه،شما چند سالته راستی؟

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
دلیل نمیشه همه مثل هم فکر کنند در ضمن استارتر ۴۵ساله هستند،این آخرین راه هست براش،ان شالله شما هم به ...

۱۸

من طرز فکر خودم رو گفتم

نگفتم ایشون مث من فکر کنم که