2752
2734

منظورم از حامی خانواده ای هست که از لحاظ محبت و مادی و اخلاقی چیزی برات کم نزارن خوشگل بودن و نمیدونم قد بلند و چشم شهلا و اینا فاقد اهمیت هست همینکه یه خانواده خوب پشتتت باشن تو خوشبخت ترین دختری!!  خانواده ای که ازت تعریف کنن خوردت نکنن اعتماد به نفس و استعداد هات رو له نکنن باهات رفیق باشن و دوستت باشن به همه چی میرسی هم پیشرفت میکنی هم درآینده ازدواج خوبی داری در غیر این صورت یه روانی میشین که درآینده باید برین پیش تراپیست 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
دادا الان همه خانواده ها ی از لحاظ محبت و.. برا بچه هاشون کم میزارن

نه همه نه به چشم دیدم خودم دختر اقوام خانواده عالی ، حامی تمام امکانات براش فراهم هست قیافه خیلی خیلی معمولی هم داره منتهی اعتماد به نفس داره دانشجو یه رشته عالی در کنارش زبان و نقاشیش رو هم ادامه میده پول گوشیش کل امکانات من رو می ارزه

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

اکثرا همینن

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
اکثرا همینن

نیست من تمام اعتماد به نفسم نابود شد من اصلا نمیدونستم استرس و عصبی بودن چیه

نیست من تمام اعتماد به نفسم نابود شد من اصلا نمیدونستم استرس و عصبی بودن چیه

فقیر و غنی همه همینن

فقط اون استثناهایی که واقعا قدر بچه رو میدونن اینطوری نیستن

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
فقیر و غنی همه همینن فقط اون استثناهایی که واقعا قدر بچه رو میدونن اینطوری نیستن

نباید بچه بیارن وقتی نمیتونن کاش نیارن دیوونشون نکنن گناه دارن

نباید بچه بیارن وقتی نمیتونن کاش نیارن دیوونشون نکنن گناه دارن

به شدت موافقم

به شدت موافقم

🌷