2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیاد لبخندت پررنگ نباشه 

تیپت خیلی باید عالی باشه

سعی کن چرت و پرت نگی تا ازت نخواستن حرفی نزن

هی مزه نریزی اون وسط بشینی به شوخی کردن سنگین باش

با اعتماد به نفس باش وقتی راه میری هم با اعتماد به نفس باش قشنگ کله رو بگیر بالا یه جوری رفتار کن که همه ازت خوششون بیاد روت کراش بزنن

2731

و چند تا نکته مهم که ممکنه دقت نکنی زندگی تو دچار مشکل کنه 

ییین چند تا نکته رفتاری هست 

مثل اگه چیزی نخوره نشونه اعتماد بنفس پایینه 

اگر موقع حرف زدن تو جمع بزاره پدر و مادرش صحبت کنن در موردش نشون دهنده اینه وابسته به خانواده و دهن بینه خانوادشه 

اگر پاهاشو تکون میده نشون میده استرسی و عصبی و زود رنج و.....

زیاد لبخندت پررنگ نباشه  تیپت خیلی باید عالی باشه سعی کن چرت و پرت نگی تا ازت نخواستن حرفی نز ...

والا تیپم رو که گفته باید خودش انتخاب کنه؟

ولی من خیلی خوش خنده ام و مجلس گرم کنم  

تو حرفات صداقت باشه دروغ نگی وعده سر خرمن یا فلان جا خونه دارم بعدا گندش درمیاد ابروت همه جا میره

اگر با دختر خانم میرین تو اتاق حرف بزنید درباره چیزایی مثل عقاید دینی و سیاسی  تایم کاری در ۱ روزتون  شغل دقیقتون حد قرمزاتون درامدتون  انتطاراتتون از همسر اینده   وابستگی به خانواده مدیریت مخارج خانه   علایق شخصی  تیپ شخصیتی  و...صحبت کنید

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
خب خودم چیزی بخورم؟ آهان زبان بدنش مهمه پس

حتماً حتما با اعتماد به نفس 

خانواده دختر الخصوص دختر تو این چیزا خیلی دقت میکنه مخصوصا اگر غریبه باشین

اره خودتون صحبت کنین وقتی پدر دختر گفتن شغلتون چیه از خودتون بگین با اعتماد به نفس کافی اول با مقدمه عالی اطمینان بدین بهشون بعد قشنگ توضیح بدین و درآخر پدرتون تاییدتون کنه

2706