2737
2739

به بچه یا بچه هاتون زندگی ایده آل دادید؟ از آیندشون خاطر جمعید؟

تعداد رای : 24
نظرسنجی
بله
8
33%
خیر
2
8%
یه دونه باشه براش همه چیز محیا کنم
7
29%
😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨
7
29%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله 

از همه نظر مراقبش هستم

کلا پیش باباشه 😃😃😃😃

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2738

اينده رو هيچ كس خبر نداره 

زندگي ايده ال هم با توجه به سطح زندگي هر كس متفاوته 

اما براي پيشرفتش كلاس ميفرستم 

از لحاظ ماليم تا حدودي به وقتش اگه خدا بخاد كمكش ميكنيم 

سعيم بر اينه ماهي گيري بهش ياد بدم 

فعلا در استانه ٥سالگيه

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

ی دونس ...هر چی داریم برا اونه دیگه 

ایشالله ۱۸ سالش ک بشه (فعلن۱۴)قرار کنار درسش باباش مغازه بزنه واسش زودتر بیوفته تو بازار کار ...ماشینم میخواد بگیره واسش...دوس دارم انقدر سر گرم کار بشه وقتی نمونه بخواد ول بگرده

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

جواب من داخل گزینه هات نبود 

تا می تونم دارم براش تهیه میکنم البته طبق شرایط و خواسته هاش و چیزی که براش مناسبه مثلا من برا پسر ۱۴ ساله ام موبایل و موتور نگرفتم چون لازم نداشت امسال به امید خدا موبایل میگیرم و ۱۶ سالگی موتور ولی کلاس های ورزشی،نقاشی،خطاطی وبهترین مدرسه ی شهرمون  ثبت نامش کردم واز لحاظ خورد و خوراک هم تامین هست،از لحاظ دوست بودن هم که خیلی با هم راحتیم 

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2CvoHqkpuERwf6k5AEoJ_hviFD18uz1uUU2RLuTc7SYI-hA/viewform?usp=sf_link

با سلام، پرسشنامه حاضر مربوط به پایان‌نامه کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی خانواده و با هدف شناسایی عوامل تاثیرگذار در زندگی زوجین است.

زمان تقریبی پرکردن این پرسشنامه ۱۵ دقیقه است؛ اگر متاهل هستید و با همسر خود زندگی می‌کنید می‌توانید با پاسخ به سوالات این پرسشنامه، مارا در این پژوهش یاری فرمایید.

کلیه اطلاعات و پاسخ‌های شما نزد محقق،محرمانه باقی خواهد ماند و شما به صورت کاملا ناشناس در این پژوهش شرکت خواهید کرد.

با سپاس و احترام

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز