2752
2734

میخوام بهش پیام بدم بگم   همو فالو داریم ول میخوام با یه پیج فیک(دلیل دارم) بهش بگم البته خودمو معرفی میکنم  فامیل دوره ولی خانوادش و خانوادم زیاد اوکی نیستن  ولی من دیوونه وار دوسش دارم با اینک حس میکنم یکی رو دوست داره ولی بازم نه هم بشنوم از این دودلی خلاص میشم🥲🥲💔  نظرتون چیه🥲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه میخواست میگفت حس ی دختر اشتباه نمیگه اگه حس میکنی کسیو دازه چون داره یکی تو اشناها اینو کرد و وا ...

چرا بدبخت شد

منم میدونم اشتباهه ها ولی دوسش دارم

لعنت به حسای من 😭😭😭😭😭

چرا بدبخت شد منم میدونم اشتباهه ها ولی دوسش دارم لعنت به حسای من 😭😭😭😭😭

پسره یکی دیگرو میخواست و عاشق ی دختر دیگه بود اینم برا جدا کردنشون هرررر کاری کرد با ابروی دختره بازی کرد تهمت زد ابروی پسررو برد جلو در جفتشون داد بیداد کرد مراسماشونو بهم زد خودکشی کرد دعا جادو طلسم شکایت حتی تن.ف.روشی کرد تا فراموش کنه یا انقد ابروی فامیلشونو ببره شاید پسره و بقیه فامیل مجبور شن راضی شن حتی گفت این دختر عقدت باشه من صیغت باشم افتاد تو خط مواد و مشروب و هر کثیف کاری ک فکرشو بکنی سعی کرد با بدنش پسرو از راه بدر کنه با مزاحمت تماس پیام بزور خودشو مهمون دعوت کردن ابروش پیش همه رفت اخرشم افتاد زندان و هنوزم میگه میخوامش