2752
2734
عنوان

ربع سکه یا طلا

57 بازدید | 6 پست

سلام ما چندتا ربع سکه داریم، که موقع عروسیمون هدیه گرفتیم، شنیدم میگن ضرر و حبابه و ... 

بفروشمشون به جاشون طلا بخرم ضرر نیس؟؟

بعد از طرفی این ربع سکه ها موقعی گیرم اومد که قیمتشون ۳و نبم یا ۴ بود، الان بنظرتون اون شخص بخواد عروسی کنه من همون ربع سکه رو ببرم براش که تقریبا ۱۵ ایناس؟! یا طلا در حد ۷ یا ۸ تومن؟

عزیزم اون چهار میلیون اندازه همین ۱۵ میلیون الان ارزش داشت 

تو هم همون سکه رو ببر

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
عزیزم اون چهار میلیون اندازه همین ۱۵ میلیون الان ارزش داشت  تو هم همون سکه رو ببر

اره موافقم ، ولی اون شخص اون موقع مجرد بود، بنظرت الان که متاهل حاضر یه ربع سکه بده، واقعا موندم چیکار کنم، خودمونم تو شرایط اوکی نیستیم خیلی و تو فکر خرید ماشینیم و در حال ساخت خونه🤦🏻‍♀️

اره موافقم ، ولی اون شخص اون موقع مجرد بود، بنظرت الان که متاهل حاضر یه ربع سکه بده، واقعا موندم چیک ...

یه گوشواره کوچولو براش بخر ببر 

یا انگشتر سبک

نه لازم نیس ربع سکه ببری

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2731
اره موافقم ، ولی اون شخص اون موقع مجرد بود، بنظرت الان که متاهل حاضر یه ربع سکه بده، واقعا موندم چیک ...

حالا درسه اونموقع حقوق درآمد کم بود الا زیاد ولی دخل و خرج بهم می‌خورد یعنی آدم قدرت خریدش بیشتر بود ولی الا ن همون کادو طلا ۷،۸تومنی بگیر

بنظرت زشت نیس یا بهشون بر نمیخوره چون فامیل درجه ۱ هستن؟

حالا خودتون بهتر خلقیات همو میدونید ولی بنظرم اونام نباید این انتظار داشت باشن،شما فک کن تا چن سال پیش اکثر سرویس طلا واس عقدمیگرفتن بعد طلا گرون شد نیم ست ،الا خیلی هنر کنن حلقه ۲تا النگو اینم همینجور