2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کلا خودت از مدار خارج شدی😐😐😂😂

حالا کاری ندارم ولی خدایی ارسطو خوب بود یه زمانی چه تیپ های میزد تو پایتخت😂

ولی بهتاش از همه سر تر بود ۶ سال پیش که هیچکی دست چپ و راستشو نمی‌شناخت بهتاش میگفت من دختره رو جاست فرند زدم🤣

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
2731

بگیم :

چرا میخوای بدونی؟

به نظرتون چی جواب میده؟

لابد محترمانه میگه فضولم 🤣

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
حالا کاری ندارم ولی خدایی ارسطو خوب بود یه زمانی چه تیپ های میزد تو پایتخت😂 ولی بهتاش از همه سر ...

مامانش میگفت جاست فرند دیگه چیه

بهتاش میگفت یعنی در حد کلام با هم دوستیم

اره جون خودت فقط کلامی 😂😂🤣🤣

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
مامانش میگفت جاست فرند دیگه چیه بهتاش میگفت یعنی در حد کلام با هم دوستیم اره جون خودت فقط کل ...

اون زمان لباس های لش و شلوار کارگو میپوشید الان تازه داره مد میشه🤣

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
حالا کاری ندارم ولی خدایی ارسطو خوب بود یه زمانی چه تیپ های میزد تو پایتخت😂 ولی بهتاش از همه سر ...

والا تو سریال فاصله ها ک مال سال ۸۸عه سعید به باباش میگه من و بیتا فقط دوستیم دوست معمولی

تعجب کردم ک این سریال اون زمان پخش شده از صدا سیما