2752
2734
عنوان

چرا بعضی ها اینقدر نمک نشناسن؟؟

103 بازدید | 13 پست

من مادربزرگم خونش تو شهرستان هست 

وقتی بیاد خونمون خیلی بهش احترام می زارم 

بهترین میوه، بهترین غذا، دکتر می برمش ، خرید می برمش 

جاشو می ندازم اتاق خواب، خیلی دوسش دارم 

ولی اون چی؟؟ همیشه بریم خونش برمی داره بدترین لحاف و تشک رو می ندازه برای پسر و خانواده اش 

من فکر می کردم همه ی رختخواباش اینطور داغون هست 

ولی اصلا اینطور نبود ، خونشون مراسم بود همه ی مهمون ها خوابیده بودن خونشون ، با دیدن رختخواب ها متوجه شدم چه رختخواب های بدی به ما داده حتی بعدش ازش از قصدم درموردش پرسیدم فهمیدم خودش اونارو داده 

شاید بگین فقط این یه کارش بده بوده، ولی میبینم نه خیلی از کارای دیگه اش هم همینطوره😒

اگه مادر بزرگم نبود شاید اینقدر بهم نمی ریختم...

2731
عزیزم شما خودمونی هستین براش اینجوری فک کرده آیا برا خودشم از اون نو ها میندازه؟

چه خودمونی؟؟ ما همش خیلی بریم سالی دوبار می ریم چون راهش دوره

عمه های من که همسایه اش هستن و زود به زود اونارو می بینه

خب وقتی جایی راحت نیستی و فکر میکنی بهت بی احترامی میشه نرو من تعجب میکنم خیلیا اینجا همین حرفارو میگن که ما فلان جا رفتیم بهمون بدگذشت بی احترامی کردن.  خب مگه خنجر گذاشتن زیر گلوتون؟ خب نرین . شاید از شما خوششون نمیاد   

مادر بزرگ‌منم همینطور بود بهترین چیزاش واسه بقیه بود 

زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
خب وقتی جایی راحت نیستی و فکر میکنی بهت بی احترامی میشه نرو من تعجب میکنم خیلیا اینجا همین حرفارو می ...

مگه میشه پیش مادر نرفت؟؟ 

شما خودتون با مادرتون دعوا میشه یه کاری بدی ازش می بینی به کل قطع رابطه می کنی؟؟ 

غریبه نیست که رها کنی 

من خودم هیچ وقت دستم نمک نداره به هرکی خوبی میکنم. اصلا تشکری نمیبینم. ازین جهت همیشه فی سبیل الله ک ...

من خودمم اینجوریم در راه خود همیشه دوست دارم کار کنم نه بنده، ولی چه کنم هر کار می کنم برخوردای بد دیگران خیلی ناراحتم می کنه مخصوصا از نزدیکانم

چه خودمونی؟؟ ما همش خیلی بریم سالی دوبار می ریم چون راهش دوره عمه های من که همسایه اش هستن و زود به ...

وا خب نرید دیگه خونشون اگرم میگی نمیشه نریم بنظرم دیگ جای گله‌ای نیست :/

من خودمم اینجوریم در راه خود همیشه دوست دارم کار کنم نه بنده، ولی چه کنم هر کار می کنم برخوردای بد د ...

حق داری ...منم سنم کمتر بود همین جور بودم؛ الان که یکم پخته تر شدم دیگه اونقدر اذیت نمیشم