2733
2734
عنوان

حس ششم و این حرفا درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 51 پست
دیگه شانس خودت😅

راست میگه من صفحه اول تایپک دیروز پرسیدم جواب ندادی🥲

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من بیشتر از سه بار دیروز تو تایپک جوابتون دادم 🥲

یادم نیست میشه الان بگی

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
از گرگ برفی بپرسید عزیزم من حس ششم ندارم برای دوستان تک نیت پاسور گرفتم

توروخدا میشه برای من بگیری🥺حس آقای ش نسبت به محدثه چیه؟ 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
2740
این روزا یه بحثی با شوهرت داشتی کسل و بی انرژی هستی حوصله هیچی نداری امروز غذا درست نکردی؟ یا همین ج ...

والا بحث آره داشتم 

کسلم چون سرما خوردم 

خونه مامانمم غذا درست نکردم 

ولی تو دار نیستم

آفرین

حالا بگو ببینم این آزمون چند جلسه برگزار میشه

بالاخره قبول میشم تو یکیش یا نه؟

و اینکه اخلاق همسرم با من و خانوادم بهتر میشه؟

راستش رو بگو 

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
نگران نباش بخون حس ششم جنبه سرگرمی داره عزیزم تو کل زندگیت نباید بند به حس ششم کنی

رنگ لباس چیه؟

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
از گرگ برفی بپرسید عزیزم من حس ششم ندارم برای دوستان تک نیت پاسور گرفتم

خوب منم چندبار پرسیدم ندیدی خدایی بگیر وبه نوبت باشه ممنون 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز