2733
2734

منظورم اقازاده ها نیست اونا که پول مردم بدجور کورشون کرده

منظورم خود ما مردمیم، تاپیک مریم امیرجلالی دیدم یاد خودم افتادم، کلاهبرداری که ازمون کردن و چندمیلیارد پولمونو خوردن، یعنی بنظرتون تقاصشو پس میدن؟ 🥲

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻

نه مال خودت و چهار چشمی بپا چون اونجا که قانون هست تقاص وجود داره 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

اون دنیا اره ولی

همیشه از بچگی میگفتن حروم خور میره جهنم ولی دیدیم که میرن کانادا 

میگفتن سرب داغ تو حلقشون میریزن ولی الان جاش دارن شراب ناب میریزن

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
2731
نه مال خودت و چهار چشمی بپا چون اونجا که قانون هست تقاص وجود داره 

میدونی چیه، از قابل اعتماد ترین فرد زندگیت این زخمو بخوری بدجور درد داره.... 

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻

نه تقاص پس دادن کجا بود دلت خوشه ها 

اتفاقا هر چی پول حروم بیشتر میخورن بیشتر پیشرفت میکنن 

کلاهبرداری اون کاربر هم تقصیر خود کاربر هاست طرف تابلو بود چه کثافتیه من موندم رو چه حسابی اعتماد کردن در صورتی که نی نی یار ها بابت چنین چیزایی تذکر دادن

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

شما ی ساختمون بنا میکنی باید این ستوناش انقدر محکم باشه که هرگز ریش نکنه حتی اگه ۱۰۰ طبقه باشه ...

ولی کافیه بگی بابا ولش کن نمیریزه میسازیم میرع ولی ب طبقه سوم نرسیده کاملن فرو میریزه ...نون حلالم و حروم هم به همین شکله 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠