2733
2734

خیلی حس بدیه وقتی همه جا همه میگن سفید 

تو تیره باشه پوستت 😢😢😢

اعتماد به نفس نمی مونه برات

حس میکنم کسی عاشقم نمیشه

پوست صورتم تقريبا روشنه فقط بدنم و دستام تیرس😭اعتماد به نفسم گرفته

نمیتونم لباس خیلی باز بپوشم

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همه جا نمیگن  من امروز یکیو دیدم پوستش تیره بود با خودم گفتم چه جذابه

خب من جذاب نیستم😂😂😂

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
بیخیال بابا😂

🫠🫠

سبزه ها جذابن😁

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
من پوستم سفید اما همیشه دوست داشتم تیره میبود 

نه تروخدا دوست داشته باش سفید عالیه که