2752
2734

یکی دوساله که این برجستگی کنار انگشتمه اگ خیلی فشارش بدم درد میگیره ، چند باری با ناخنگیر کندمش اما باز ب شکل اولش برمیگرده ، نمیدونم چیکار کنم خسته شدم از دستش خیلی زشت کرده انگشتمو

بهش میخوره باشه

عکس خیلی واضح نیست 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

وای چجوری کندی درد ندداشت

فقط 44 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای بابا کاش برا دیگران جا بندازن بابا زگیل ناحیه تناسلی با بقبه زگیلا فرق داره ...😑😑😑😑من بابام ۷۰ سالشه از ویتی بچه بودم یادمه ی زگیل دم گردنش بوده الانم هست 🤣

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
وای چجوری کندی درد ندداشت

زگیل درد نداره

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
ای بابا کاش برا دیگران جا بندازن بابا زگیل ناحیه تناسلی با بقبه زگیلا فرق داره ...😑😑😑😑من بابام ۷ ...

مگه کی چی گفت؟ مگه کسی گفت این زگیل همون زگیله؟ 

منم کف دستم از اینا بود

یکار میگم انجام بده رفع میشه

هر روز ۴ الی ۵ ساعت یه گوجه بزار روی این قسمت و دورشو با پلاستیک ببند بعدش که گوجه رو برداشتی با سواان ناخن اروم روش بکش و پوسته پوسته میشه.

ولی حواست باشه کاری نکنی خون بیاد 

ب مرور کلا از بین میره

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂
زیاد درد نداشت😂😢

من درد نداشته باشه اصلا نمیتونمممم

ولی ما میگیم بهش میخچه😂

فقط 44 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
مگه کی چی گفت؟ مگه کسی گفت این زگیل همون زگیله؟ 

گاهی اشتباه میگیرن ...فکر میکنن همونه و اوف چند وقت یکی تاپیک زد 😑😑😑ینی میگفت نکنه سرطان بگیرم🤣🤣🤣

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
رو عکس بزنی میاد جلو واضح میشه

میدونم

برو لیزر کن

امکانش هست بازم بزنه اگه از بین نبریش