2733
2734

میگم گفتن ک ضریب ۲۵درصد ب بالا دو هستش

یعنی جی؟

اینکه مثلا من۴۰تا درست زده باشم،ضربدر ضریب جانبازی یعنی ۲میشه میشه ۸۰؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما که همه جا حق بقیه رو خوردین نگران نباشید اینجا هم حواسشون هست حق بقیه رو بدن به شما 😉

متاسفم واسه درکتون . 🤐

"گیرم واسه حرفی که زدی عذر خواهی کردی" با ذاتی که آشکار شده چه میکنی؟! 🌈اصلا اهل بحث کردن نیستم  پس وقتی ریپلای کردی جوابت اینه: حق با شماست دوست عزیز🌈یه فنجون چای تازه دم ☕و یه برش کیک 🍰 و موزیک تو سبک مورد علاقم و یه خلوت با خودم به دنیااا دنیا نمی‌فروشم 🥰🥰 یاد بگیرید واسه دل خودتون زندگی کنید نه واسه حرف مردم 💃💃💃گور بابای هرچی حرف مفت🌈🌈

نگران نباش هم میکشتت بالا هم استخدامی هم جای خوب میفرستنت همه جوره هواتو دارن همه جا 

اصلا به خودت فشار نیار و نگران نباش 

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند
زرشک تا حق بدن اگ بدن من الان اینجا هی تاپیک نمیزدم

ولی خب اولویت با شماست اگر نمرتون با یه نفر دیگه یکی شه کنکور هم که هیچی دیگه 

بعدم چه اهمیتی داره خب مثل بقیه ازمون بدید🙄

….Work hard in silence. Let success make the noice

سهمیه ۵ درصد روبی تاثیر در نظر بگیر ولی کسی با ۲۵ درصد قبول نشه یعنی اصلا نمی‌دونسته این آزمون چی بوده که شرکت کرده...

حد نصابا تو سهمیه ۲۵ خیلی پایینه، حتی اگه رشته تحصیلی مرتبط باشه یا حداقلش فرد همه سوالاتو خونده باشه و منطقی جواب بده در صورتی که هیچی برای آزمون نخونده می‌تونه با سهمیه ۲۵ قبول بشه

همین

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁🌈
شما که همه جا حق بقیه رو خوردین نگران نباشید اینجا هم حواسشون هست حق بقیه رو بدن به شما 😉

حق چیه عزیزم منم خانواده شوهرم خیلی کم سهمیه دارن ولی برادرشوهرم خیلی سال پیش شهید شده خب یکی بدنشو از دست میده و معلول میشه یکی شهیدمیشه و...

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️