2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اول گوشت و لوبیا رو میزارم ۱ ساعت بپزه 

بعد سبزی رو با نصف لیوان اب اول میزارم آب پز بشه که تلخ نباشه بعدش با روغن سرخش میکنم سیاه بشه ولی نسوزه 

بعدش رب بهش اضافه میکنم ۲تا لیمو رو میندازم تو یه کاسه اب که تلخیش بره برا اخر خورشت 

بعد ادویه اضافه میکنم گوشت لوبیا پخته رو اضاف میکنم و میزارم جا بیوفته نیم ساعت اخر لیمو هارو هم اضاف میکنم خیلی خوب میشه سعی کن سبزیت ریز ریز باشه و بیشتر از لوبیات باشه

من با مرغ درست میکنم 

برا دونفر هنوز نپختم دروغ چرا 

ولی همه از قورمه سبزی من میگن

برا اینکه روغن بندازه دارچین بنداز پودرش

برا اینکه تیره بشه سبزی خیلی سرخ کن ک سیاه سیاه بشه 

موقعی ک داری سبزی سرخ میکنی دوتا لیمو پوست بگیر بنداز داخلش جدا زرد چوبه و رب اصلاااا ننداز

وقتی همه مواد و قاطی کردی زمان بده یواش یواش جا بیفته

اول سبزی رو خوب سرخ میکنم تا تیره شه باروغن زیاد

لوبیاروهم جدا میپزم داخل قابلمه درحدی ک یکم نرم شه

پیاز تفت میدم  فلفل وزردچوبه میزنم بعد گوشتو هم خوب سرخ میکنم داخل پیاز 

بعدش سبزی ولوبیارو میریزم داخل گوشت وآب اضاف میکنم وسرش میبندم داخل زودپز ۱ ساعت میزاریم بپزه ووقتی سرش بازکردم ۱ ساعتم باحرارت خیلی کم میزارم جابیفته وربع ساعت اخر بهش چاشنی اضاف میکنم لیمو عمانی یاابغوره

😇
اول سبزی رو خوب سرخ میکنم تا تیره شه باروغن زیاد لوبیاروهم جدا میپزم داخل قابلمه درحدی ک یکم نرم شه ...

مرسی عزیزم از ساعت ۶ تا ۱۲ شب دارم سبزی پاک میکنم و میشورم و سرخ میکنم آخرش شد اندازه یه کیسه فریزر . به نظرت یه خورشت دو نفره رو جواب میده؟ اولین بارمه

با حیوانات مهربون باش⚘