2733
2734

من با شوهرم زیاد ب اختلاف خوردیم

بد مطلق نیست خوبی داره ولی ی سری بدیاش خب آزارم داد و این باعث شده بشم ی زن عصبی تو ۲۱ سالگی ....

الان گفت برمیگردی بی توقع برگرد 

کلا قلدرم پلدرم تو حرفش زیاد داره ولی در عمل اونطوری نیست 

و این منو به شک میندازه ...

مامانمم میگه پسر بدی نیست...تا زمانی ک بهش ثابت نشه که اصل اونه ب قلدرم پلدرمش ادامه میده🤦🏻‍♀️

و انتظار داره من چشم بگم....

دارم دیوونه میشم دیگ🤦🏻‍♀️

2731

بنظرم شخصیت خودشیفته داره

حتما برو پیش مشاور

درمورد عنوانت هم بله هست؛ زن و شوهرایی ک هم در انتخاب خودشون دقت کردن و درست انتخاب کردن هم مهارت ها و سیاست های زندگی مشترکو بلد باشن، از اول زندگی نسبتا خوبی دارن(نه مطلق خوب! تو بهترین زندگی ها هم بحث هست اما بحث باید اخرش باعث شناخت و درک بیشتر و رشد رابطه بشه نه فاصله و بی اخترامی و توهین)

بنظرم شخصیت خودشیفته داره حتما برو پیش مشاور درمورد عنوانت هم بله هست؛ زن و شوهرایی ک هم در ا ...

نمیاد مشاوره 

ولی مامانم میگه مردا همه همینن🤦🏻‍♀️

و ی مدت بگی چشم بعد دیگ همش ب حرف تو میکنه

نمیاد مشاوره  ولی مامانم میگه مردا همه همینن🤦🏻‍♀️ و ی مدت بگی چشم بعد دیگ همش ب حرف تو میکن ...

والا من ک فکر نمیکنم اینجوری باشه

اتفاقا طبق تجربه من هر اخلاقی ک اول ازدواح می بینی بعدا صد برابر میشه

اطرافم مردایی با مشخصاتی ک شما گفتید دیدم، زناشون مدامممم یا باید بجنگن برا کوچیکترین خواسته هاشون یا باید سرشونو بندازن پایین و بیخیال خودشون و خواسته هاشون بشن ک بعدم تبدیل میشن ب ی ادم افسرده

الان جوونی میتونی باهاش بجنگی، پس فردا سن بره بالاتر‌هم اخلاق اون تشدید میشه هم تو دیگ توان جنگیدن نداری، پس باید قید خودتو بزنی و اونجوری ک‌اون میگه زندگی کنی و فقط چشم بگی

اینجور ادما فقط با زنای کاملا مطیع میتونن زندگی کنن، شما هستی اینجوری؟

البته من فقط طبق چیزایی ک شما نوشتی اینو میگم، شاید اینجوری نباشه شوهر شما

2706