2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ای وای من.

یدست کتک مفصلش بزن بفرست بره خونه شوهرش بگودیگه نبینمت. 

چه میشه کرد یایکارکن زبونش کوتاه شه بزرگتری ریش سفیدی چیزی بگوباهاش حرف سزنه بگه اگه میخوادبیادخونه پدرش زبونششو بزاره اونجاش یا نیاد

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

مامانم میگه ۲۵تا۲۸سالگیمون تا ما دوخواهرازدواج کنیم خواهروسطی که ازماکوچیکتربودتاتقی به توقی میخوردصداشومینداخت سرش که تررشیده ها .....

میگه خواهردومیم میگفت صداتو درنیارتوروخداسربه سرش نزاریم تاآبرومونو نبرده هیس بزاردق دلیشوخالی کنه صداشوبالانبره.

مامانم اینا تا۲۸سااگی ازدواج کردن نموندن ولی این خواهروسطیه موند موند موند تو۴۳سااگی ازدواج کرد.

خواهردومیه میگه شوهرم معتادبودسرنوست جوری رقم زدکه من طلاق گرفته وشکست خورده برگشته بودم خونه ی پدر،این خواهروسطیه بازتو روم میگفت اجاق کور و نازا ..... سوْنسۇز....

خلاصه که الان همین خواهروسطیه انقدردیرازدواج کرده خودش که دکترمیگه تخمکهات صفره اگه بچه بخوای بایدتخمک اهدایی ازیکی دیگه بگیری که اونم شوهرش نمیزاره،خودش مونده بی بچه...

خدایا قربونت برم من بخاطر مسخره کردن نمیگم ولی قربون کارمات برم شایدخییییلی دیر وبیشترازسی سال گذشت ومادرم اینا یادشون نبوداون بی تابی هاودلشکستگی هاشون ومشغول زندگی خندشون بودن... ولی تو ول نکردی ودقیقا همون حرفارو سرش آوردی...

بئشترمراقب حرفامون باشیم واقعا دیر ولی تاوان میدیم خودمون...ازهیچ چیزه این دنیاازخودمون مطمعن نباشیم....

همسرمنم اینطوریه یعنی قلب خیلیاروشکسته باخودخواهی ولودگی...ولی خدا همونو آورده گذاشته تودامنش... من به گوش دیدم وبه چشم شنیدم نمیدونم چجورمیخوادتاوان بده...فقط ازخدای بزرگ میخوام تاوانشو شخصه خودش بده نه من وبچه‌م💔

انسان باغرورش وغفلتش به خیلی چیزا غَرّه میشه درحالیکه کاملا ازروی نادانیشه ...و وای ازغفران وخسران انسان ناغافل...

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40