2733
2739

2هفتس قراره بریم بازار کارپیش میاد و اخرش موکول شد به امروز 

واقعا خریدم واجبه و خودم در حد 500 پول دارم فقط

میگم امروز زود بیا بریم الان اس داده پول ندارم 🙃

مثل س.. دروغ میگه تازه بهش پول دادن تازه چکی که داشت پاس شده و به حسابش ریختن 

چی پیام بدم چون امروز حتما باید بخرم فردا بستس اون مغازه ها 🥲

1401/6/2از امروز شروع میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همیشه همینه

یا اینبار اینجور شده؟

بلاخره ی شناختی ازش داری و میدونی چرا اینکوری میکنه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738

نجنگ باهاش

درست و منطقی بشین باهاش صحبت کن بگو منو درجریان امور و خرجایی ک میکنی بذار، بگو من ک میدونم تو هر خرجی هم بکنی بخاطر ایندمون و زندگیمون میکنی پس منم درحریان بذار ک پولامونو برای چی درنظر گرفتی، ک منم نیازهامو هماهنگ کنم باهات و بدونم چه زمنی باید خرج کنم

همیشه همینه یا اینبار اینجور شده؟ بلاخره ی شناختی ازش داری و میدونی چرا اینکوری میکنه

نه همیشه اینجور نیست ولی جون به لبم میکنه تا بخره 

دیشب میگم بزن به کارتم پولو اگه خودت نمیرسی بیایی میگه پول که داری میگم با 500 چیکار کنم دقیقا 

ازاده و میدونم تازگیا نزدیک 70 برداشت کرده و داره 

شوهر منم شغلش ازاده و کاسبه همش درگیر چک پاس کردنه و همیشه خدا هم میگ پول ندارم و خیلی هم بیخودی خرج میکنه 

عزیزم چرا تنها یا با دوستت نمیری بازار؟!  

:):)     :)              
بگو عزیزم قطعا هر کسی یه پولِ روزِ مبادا داره یه ناخونکی ب اون بزن چون خریدم واجبه

روز مبادا خانواداشن که هربار پولاشو یجوری ازش میگیرن و چون به حساب کتاب اهمیت نمیده وضعش اینه

نه همیشه اینجور نیست ولی جون به لبم میکنه تا بخره  دیشب میگم بزن به کارتم پولو اگه خودت نمیرسی ...

خب دیگه همیشه جون به لب میکنه

باید ی جور تصمیمم جدی بگیری

و باهاش صحبت کنی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
شوهر منم شغلش ازاده و کاسبه همش درگیر چک پاس کردنه و همیشه خدا هم میگ پول ندارم و خیلی هم بیخودی خرج ...

عزیزم من دردم اینه پول ندارم که برم با 500 فقط چندتا چیز کوچیک میتونم بخرم اون اصل کاری که لازممه و باید شنبه اماده باشه رو پولم نمیرسه 

2706