2733
2734
عنوان

حالا که بحث داغ دعا و ختمه خانومای مذهبی لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 25 پست
هروز اندازه توانت چند صفحه قرآن بخون اون قرآنو هدیه کن به امام زمان به نیت خودت و بچتون آرامش میگیری ...

بقره یه مدت انجام دادم 5 روز بی حال شدم خیلی ون باردار بودم ترسیدم دیگه رها کردم

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
هروز اندازه توانت چند صفحه قرآن بخون اون قرآنو هدیه کن به امام زمان به نیت خودت و بچتون آرامش میگیری ...

بچه قبلیم باردار بودم توفیق بیشتری داشتم انجام میدادم

ولی الان متاسفانه توفیق ندارم خیلی دعا نشد اونطور که لازمه بخونم

برام دعا کنید بتونم برای این بچمم برسم بخونم🙏💐

مرسی از محبتتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه قبلیم باردار بودم توفیق بیشتری داشتم انجام میدادم ولی الان متاسفانه توفیق ندارم خیلی دعا نشد او ...

انشالله قشنگم خدا بهتون اینقدر نیرو بده که بتونین پیششون سربلند باشین 

خوشگلا میشه لطفا برای سلامتی مادر پدرم صلوات بفرستین ☺️ به نیت خوشبختیم و آرامش دل و زندگیم در کنار خانواده پنج نفرم چی میفرستی 🤩خدایا شکرت بهترینا همیشه مال منه 😍من آدمیم که از خوشحالیه بقیه خوشحال میشم حتی اون آدمی که باعث ناراحتیم شده

استغفار کنید 

خوشگلا میشه لطفا برای سلامتی مادر پدرم صلوات بفرستین ☺️ به نیت خوشبختیم و آرامش دل و زندگیم در کنار خانواده پنج نفرم چی میفرستی 🤩خدایا شکرت بهترینا همیشه مال منه 😍من آدمیم که از خوشحالیه بقیه خوشحال میشم حتی اون آدمی که باعث ناراحتیم شده
2731
انشالله قشنگم خدا بهتون اینقدر نیرو بده که بتونین پیششون سربلند باشین 

مرسی از دعاتون 🙏💐

برای امضاتون صلوات فرستادم

میگم در دسترس نیست که  بعدم برم جلو مرد گنده فوت کنم؟؟  یه چیزی که انجام داده باشید یا س ...

ببین عزیزم سرچ کن اهورا مشکان مثلا بزن رفع گرفتاری رفع فلان مشکل یا هرچیزی آخرش هم بنویس اهورا مشکان 

برات مطلب بالا میاره 

مرسی از دعاتون 🙏💐 برای امضاتون صلوات فرستادم

ممنونم مهربونم 

منم به نیت حاجت روایی و خوشبختی و آرامش دل وزندگیتون و انشالله بارداری راحت و خوبی داشته باشین نذر امام زمان آیت الکرسی میخونم براتون 😊🌺

انشالله خوش پا قدم باشه کوچولوتون

ممنون میشم برای همه کسانی که منتظر یه فرشته کوچولو تو زندگیشون هستند دعا کنید برای منم همین طور انشالله دامن همه بی بچه ها سبز بشه ❤️ 

2740
ممنون میشم برای همه کسانی که منتظر یه فرشته کوچولو تو زندگیشون هستند دعا کنید برای منم همین طور انشا ...

حتما دعا میکنم

عزیزم من این کاربری اصلیم نیست

به هرکس که کیخواد بچه دار بشه و نمیشه استغفار رو سفارش میکنم

توی همین سایت سرچ کنید استغفار برای بارداری یه عبارت استغفار براتون میاره توب همون تاپیک هم میبینید چندد نفر باردار شدن ان شالله مورد شما هم بزودی فرزند صالحی خدا بهش بده

حتما دعا میکنم عزیزم من این کاربری اصلیم نیست به هرکس که کیخواد بچه دار بشه و نمیشه استغفار رو سفا ...

ممنونم انشالله چشمم🌹

میگم در دسترس نیست که  بعدم برم جلو مرد گنده فوت کنم؟؟  یه چیزی که انجام داده باشید یا س ...

شنبه زنگ بزنین 096400 بپرسین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.