2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اخه بادی پامپم هست خیلی سنگینه واسه من مبتدی جنازه میام خونه🤣

اوه رشته قحطی بود میون این همه پیامبر چرا رفتی دنبال جرجیس😂😂

نرو دختر تولد کوفتت میشه

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2731
عالی برا منم کیک بیااااار 🥲

🤣خودم به ماهه هوس کردم نخریدم امشب برم اونجا همه شو می‌خوام بخورماااااا همشو😂

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2740
نامرده بی معرفت یادت نمیاد ما ۱۰ ساله با هم رفیقیم باید برا منم بیاری

اینجا بودی با خودم میبردمت🤣🤣

به نظرت موهام اتو کنم دوتا شاخه جلد فر کنم خوبه؟

ارایشم که زیاد بلد نیستم یکم عادی🤣

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺

من خونه

همسرم سرکار

ولی موقع کارشم از دیروز تاالان چه خودش استرس داره چه انقدررررررررررررررررررررر استرس بهم وارد کرده که دست و دلم به هیچ کاری نمیره 

از اون موقع هاست که ترک دیوارم میبینه پاچه منو‌میگیره

خیلی ذهنم درگیره امروز ،کاش کمی آروم بشم تا فردا که می ریم خونه مادرشوهرم اذیت نشم

عشقم چشماتو ببند شُلِکس کن قشنگگگگگگگگ دوتا ماچ برا خدا بفرست نفس عمیق ارامششش

امروز روز تعطیلی خودم و شوهرمه. شوهرم رفته بیرون به کارای عقب افتاده‌ش برسه. منم یک ساعت پیش خورشتمو بار گذاشتم. یه دستی به آشپزخونه میکشم. به کارای مربوط به مدرسه‌م یه رسیدگی میکنم. لباسا رو تا میزنم. بعدشم میشینم کتاب میخونم. 

اوه رشته قحطی بود میون این همه پیامبر چرا رفتی دنبال جرجیس😂😂 نرو دختر تولد کوفتت میشه

اصلا زیر هالتر میرم حس هادی چوپان دارم🤣🤣🤣🤣

آره فک کنم از ۸ و ۳۰ هست الی ۱۲ اینا 

حس میکنم برم اونحا کلا خوابم

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺
2706