2733
2739

دوبار تایید کرده ولی پریروز رفتم بخرم تایید نکردن گفتن قانون جدیده که تایید نمیکنیم به خاطرکمبودشدید دارو..سه میلیون و ششصد دادم آزاد خریدم...سه بار دیگه هم باید تزریق کنم

کسی بوده جدیدا خریده باشه

من تبریزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام مانترا جان..خدمات درمانی

شیده من شنیدم شهرستانها باید برن بیمارستان نامه بستری بگیرن و از داروخانه بیمارستان تهیه کنن.  اگه اینطوری باشه نیاز به تایید بیمه بیرون نیست. کمبود دارو ربطی به بیمه نداره اون موظفه تاییدش کنه. شاید شیشه های تزریق قبلیت رو میخواد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
مانترا بارداري ؟؟ بچه اولت هست ؟؟

بله بچه اول و بارداری چهارم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
نه شیشه هاشو نمیخواد گف فقط برا وخیم ها تاییدمیکنیم ..نامه بستری رو هم میپرسم حتما..میخواستم بدونم ا ...

بله اردبیل راحت تهیه میشه. دوستم میره بیمارستان همونجا پرستارها نامه میزنن سرمش رو براش میارن. من تهرانم. اینجا هم مشکلی نیست. 

2706