2733
2734
عنوان

تو و شوهرت

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 39 پست
😂😂 حال خودت بیشتر گرفته شد ک

بلاخره مسافرخونه ای که شناسنامه نخواد پیدا کرد ولی خب قبلش کلی دعوام کرد 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا ایشالا 😁 از خداشم باشه😁🙂

درسته ولی مامانم میگه 😂تورو شنبه ببرن یکشنبه برت می گردون

۱۸  سالمه اصلا اصلا رفتارم و خودم به ۱۸ ساله ها نمیخورم🤣🤣تازه بچه اولی هم هستم

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰

هعب شوخی خرکیامون زیاده 

والا یه شب با رفیقاش باغ بودیم داشتیم میخوابیدیم شوهرمم خستههههه خلاصه که چراغا خاموش داشتیم درمورد جن حرف میزدیم شوهرمم هی میگفو چرت و پرت نگین و من اعتقاد ندارم و میخوام بخوابم اینا

دیدم حواسش نیست چشماش بسته اروم رفتم بپشت تختش اینم دوتا فحش نثار رفیقاش کرد یهو روشو برگردوند که اونوری بخوابه منو دید تو تاریکه بد بخت چنان دادی زد تمام پرنده های کردان فرار کردن😂 

2731
۲۲ خدم خعلی رفتارم ب سنم نمیخوره ،قبول دارم🤕😁 همسر ۲۴

من با ۳۰سال سن و ۱۲سال ازدواج هنوز میشینم رو پاهاش

فکر نکن به سن و سال هرکاری خوشحالتون میکنه انجام بدین

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
درسته ولی مامانم میگه 😂تورو شنبه ببرن یکشنبه برت می گردون ۱۸  سالمه اصلا اصلا رفتارم و خودم ب ...

خدمم همینطور 

ناناحت نباش ،یکی پیدا میشه عاشق همین دیونه بازیات شه🥺😁

خدمم همینطور  ناناحت نباش ،یکی پیدا میشه عاشق همین دیونه بازیات شه🥺😁

عالیه😂❤️

ار دیگه مجبوره همین جوری که هستم منو بخواد😅

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰
مروز زمان،بچه،فشار زندگی  یه پدری ازتون در میاره که شوخی از سرتون بپره

پدرم داره هر روز در میاد ولی همسرم جونننمههه 

فک نکنم این همه علاقه رو چیزی بتونه کمرنگ کنه 

چون الآنم کم مشکل نداریم ولی میگذره🙃🙂 

۲۲ خدم خعلی رفتارم ب سنم نمیخوره ،قبول دارم🤕😁 همسر ۲۴

۲۲ واقعا سنی نیس شل کن بابا نمیخاد ادای بزرگارو در بیاری 

منم ۲۱ سالمه 

همیشه فک میکردم ب این سن برسم خیلی دیگ بزرگم 

الانم باورم نمیشه این سنیم هنوز فک میکنم ۱۶ ۱۷ سالمه