2733
2739

تعلق میگیره به

مریم امیر جلالی با خط فاصله وسط 

مریم _ امیر جلالی   

اینجاست که میگن 

دستم بوی گل می داد
مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند

مریمامیرجلالی بدون خط فاصله از هرکی حلالیت نمیگیری از این بنده خدا بگیر

متاسفم برای چیزی که الان هستی امیدوارم وقتی برگشتی همه چی درست شده باشه

اونهم متهم 

یک تاپیک زده بود و عکس گذاشت و بعد معلوم شد عکس فامیل یک کاربر دیگه س

خلاصه اینکه امیر جلالی با فاصلع و بی فاصلع گناه کارن☹

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونهم متهم  یک تاپیک زده بود و عکس گذاشت و بعد معلوم شد عکس فامیل یک کاربر دیگه س خلاصه اینکه ...

نه همین بی فاصله بود اونم

2731
نه همین بی فاصله بود اونم

یعنی صاحب تاپیک عکس فامیل مردم و کل اه بردار یکی بوده؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

اره واقعا 👌😂

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
یعنی صاحب تاپیک عکس فامیل مردم و کل اه بردار یکی بوده؟

اره دیگه چرا وقتی بکی اینجوریه باز اعتماد میکنن نمیدونم

2740

امان از این امیرجلالی بدون فاصله

اینجاست که میگن یه دیوونه یه سنگ انداخت تو چاه هزارتا عاقل نتونستن درش بیارن 

کلاه برداری که کرده ، یه امیر جلالی دیگه رو هم این وسط دچار مشکل کرده ، تازه ما فرض می‌کنیم اون امیر جلالی بازیگر اسم خودش رو سرچ نمیکنه و تاپیک پر بازدید نی نی سایت رو نمی‌بینه که اگر ببینه...😐

اره دیگه چرا وقتی بکی اینجوریه باز اعتماد میکنن نمیدونم

جالبه تعلیقم نمیشه

سلام  دو اکانت کاربری هست  با خط فاصله، تاپیک دروغ زده بود بدون خط فاصله، در مورد ...

نه هر دو برای یک نفره همون که تاپیک دروغ زد همون هم کلاهبرداری کرده

مریمامیرجلالی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
سلام  بله درسته  الان تاپیک قبلیش رو دیدم

اون تاپیک که عکس یه نفر دیگه رو گذاشت نبودید اون ترکید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706