2733
2734

خوشبحالت چیزی هوس میکنی 😁😁😁 

من الان باردارم هر لحظه عوق میزنم الانم از تهوع خوابم نمیبره 😑

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم چند روزه هوس گوجه سبز و دلار دارم خیلی خوشمزس تا ترشه پولمون نمیرسه بخریم وقتی آب میوفته و شیرین ...

الآن کیلویی 50 تومن شده، در حد 20 تومن 30 تومن بخر بخور نذار به دلت بمونه 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
منم چند روزه هوس گوجه سبز و دلار دارم خیلی خوشمزس تا ترشه پولمون نمیرسه بخریم وقتی آب میوفته و شیرین ...

در حد ده بیست تومن کم بخر بخور ، زیادیشم ادم سردی میکنه

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بابا درسته گرونه ولی کیلوعیی گرونه  یکم خریدنش گرون نیس که با یکمم میشه از هوس افتاد به خدا ما باغشو داریم هوس کردم یه مشت گوجه سبز خوردم تموم شد اصلا دیگ نگاهم نمیکنن بهش تو یخچاله

شمام یکم بخر کافیه

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
سبزی و نمک ما شمالی داریم یکم میزنیم رو گوجه سبز یکم میکوبم خیل یمزه خوبی داره چوچاغ و نعنا و این ها ...

چوچاغ و خالی اش و نعنا و گشنیز و نمک خوب کوبیده بشه میشه دلال یا همون دلار با ماست هم خوشمزس