2733
2734
عنوان

زن بابام گریه کرد

565 بازدید | 43 پست

خانما امروز زار زار گریه میکرد 

فکر میکنم دلتتنگ خانوادش شده 

شایدم از خواهرام خسته شده البته اصلا اذیتش نمیکنن

نمیدونم بنظرتون چش بود هیچی هم  نمی‌گفت فقط زار میزد 

نگید راضی نیست خیلی پدرمو دوست داره خواهرام رو خیلی راضیه زن خوبی هم هست فقط بشدت ولخرجه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومده تو زندگی مادرت؟ شاید عذاب وجدان داشته

ن گلم مادرم فوت شده

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731
شاید دلش گرفته 

شاید

دیگه هیچکس با دل خوش زن مرد بچه دار نمیشه حتما دلش از یه جایی پر بوده

اره شاید گریه میکرد چرا باید سرنوشتش این باشه سخته واقعا دیگه بچه های خودش رو نداره

خدا بهش آرامش بده زن خوبی هست خندان و شاد و ساده و بی سیاست عاشق پدرمه واقعا 

همه ی آدما دلشون گاهی می گیره خود من بی دلیل گاهی این جور میشم.

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
شاید ناراحته که با مرد زن دار ازدواج کرده، اگر بچه نداره از مدرت شاید ناراحته یا شاید دعواشون شده چی ...

اره گلم بچه نداره نزدیک ۵۰ سالشه البته خیلی شادابه

واقعا سخته ۵ تا خواهر داره هر ۵ تا ازدواج کردن و بچه های خودشون دارن 

دعواشون نه نشده بود تو اتاق گریه کرد  یکدفعه

بعد میگفت هیچی نشده 

همه ی آدما دلشون گاهی می گیره خود من بی دلیل گاهی این جور میشم.

اخه ما اصلا خودمون اینجور نیستیم مگه بخاطر مرگ کسی یا دلایل مهم   حقیقتا اصلا اولین بار بود تو خونمون یکدفعه یکی اینقدر بی پروا میزد زیر گریه بدون دلیل هممون دستپاچه بودیم چی شده یعنق