2777
2789

روز بعده عروسیمون که از شهر خودم اومدم خونه خودم توشهرشوهرم اینا فرداییش میخاستیم ماه عسل بریم مادرشوهرم زنگ زد که بیاین اینجا به عنوان یه‌ پاگشایی بعده عروسی شام بخوریم کنار هم دیگه فردام که نیستین . پاشدیم از اینور شهر رفتیم اونور شهر رسیدیم دیدیم یه گوشه یه سفره کوچیک پهنه بایه پیش دستی سیب زمینی سرخ کرده گفتن ما برا خودمونو خوردیم اینم سهم شما . هیچی دیگه میخواستم شمارو با میزان قابل توجهی از لیاقت آشنا کنم 😄درضمن بسیار وضعشون توپه و همش به غذاهایی که میپزن میخورن میبالن

مملکتی زندگی میکنیم که خلاف عقیدشون نظربدی تعلیقی حتی از یه سایت . عزیز من احترام به عقاید زمانی ممکنه که عقاید شما  زور به کسی تحمیل نشده باشه 

😳😳😳😳مگه میشه مگه داریم

ما از ماه عسل اومدیم مراسم گرفتن سفره ای چیده بودن دهنت یه متر وا بمونه درحالی که روستام بودن

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتیییی وااای مامان جان ما اتفاقا عصرونه سیب زمینی سرخی و قارچ سوخاری خوردیم بیرون. بعد میسوخت

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
خیلی حسوده اخه یه بار ما همیمجوری وقتی اونجا بودیم رفتیم دستوران باشوهرم این فهمید از دماغمون اورد ت ...

توهم نقطه ضعفشو بشناس

یکککسره بگو بیرون بودیم دیشب شام کجا بودیم دیروز فلان جا بودیم.

اصلا بگو مثلا اسم شوهرت محمده بگو محمد جان فقططط دوس داره هرشب شام غذای بیرون بخوره.

بگو اخه چون هر روز ظهر پلو براش درست میکنم شب بیشتر فست فود دوس داره

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇