2733
2734
عنوان

قلیون مهمونی

595 بازدید | 30 پست

شما تو مهمونی هاتون بچه‌ها میتونن قلیون بکشن؟ 

اگر نوجوون بودید یا دختر نوجوون داشتید یا پسر، از چه سنی میتونستن با پدر مادر شون بکشن؟ 

ما همیشه خونمون قلیون بود. من جرأت نمیکردم جلوی بابام لب بزنم. با این که مادرم میکشید.

خونه خواهرشوهرم بودیم دختراش دیدم یواشکی میکشن می‌خندن. به خواهر شوهرم گفتم. گفت دیگه بزرگ شدن ولشون کن. 

قبلاً دیده بودم سیگار هم میکشن. یکیشون هجده سالشه یکیشون پونزده. دختر منم ده سالشه. همش پیش اوناست

من دیگه جلوی دخترام سیگار نمی کشم ولی وقتی اونا رو میبینه خب اینم میخواد.

نمیدونم چه جوری باید قطع ارتباطم نمیشه کرد.

انقدر عادیه و من غیر عادیم که تعجب کردم؟

والا ۳۰سالمه تا الان قلیون از نزدیک ندیدم نمیدونم چی بگم اما نزار بکشه

آدمیزاد گاهی به یک نظر هواخواه کسی می‌شودگاهی هم صد سال اگر با کسی دمخور باشددلش اجازه نمی‌دهد که با او دست به یک کاسه ببرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

هیچوق جلوی پسرم نکشیدم و نمیدونه ک میکشم

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

ما که سیگار و قلیون تو خونمون جایی نداره خداروشکر .

اگه می خوتی سمت این چیزا نره اول اینکه معاشرتت با افرادی که پسندت نیستن رو کم کن دوم هم خودتون باید درست رفتار کنید و از نظر ذهنی بچه رو آماده کنید که وارد جامعه میشه هرچیزی رو نپذیره

2706