2733
2734

گفت آدم وقتی میتونه یه لیوان شیر بخوره چرا گاو بیاره تو خونش؟؟؟ 

امروز رفته بودم اموزشگاه 

دیدم یه دختره داره با عشوه حرف میزنه و .....

با خودم گفتم زشته خجالت نمیکشه الان چند تا پسر رد میشن ....

رفتم دیدم اه با یه پسره داره حرف میزنه و عشوه میاد (پسره اشنا بود فهمیدم همینطور به سادگی دوست شدن ، پسره هم ازیناست که ده تا ده تا......)

فردا پسفردا اتفاقی هم افتاد میان میگن **همه ی پسرا** فلانن.....

بله دیگه تا باشد فکر کنیم 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همه پسرام اینطور نیستن از این حرفا نمیزنن بعصبها با دوس دخترشون ازدواج میکنن 

منم منظورم همه نیست .....

ولی اکثریت همینه.....(اینم در نظر بگیر خیلی از پسرا خوب اصلا سراغ دوستی نمیرن )

اخه یجورایی پایان باز داشت😑😂

پایان بازش این بود که اگه کسی رفت سراغ دوستی و چنین اتفاقی براش افتاد نیاد نسبت بده به همه پسرا......

تو نی نی سایت پره طرف ماستکی رفته دوست شده بعد این بلا سرش اومده و بعد گفته همه پسرا همینطورن

منم منظورم همه نیست ..... ولی اکثریت همینه.....(اینم در نظر بگیر خیلی از پسرا خوب اصلا سراغ دوستی ن ...

دیگه الان عین قدیم نیس بعصی پسرای خوب هم همین طوری آشنا میشن و ازدواج میکنن ولی خب خیلی کمتر پیش میاد