2733
2734

همسرم اصصصصلا نمیزاره من برم سرکار خودم خیلی علاقه دارم و از خونه نشستن هم خسته شدم. خودش هرچی بگم برام میگیره ولی من اصلا راحت نیستم‌. احساس بی مصرفی میکنم. بچه هم فعلا بنا به شرایطم ندارم.مجردیم کارمیکردم و دستم تو جیب خودم بود. الان این وضع حالمو خراب میکنه ...

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
منم کار نمیکردم خودمو با باشگاه و یوگا و خونه مامان و کتاب و این چیزا سرگرم میکردم

بحث سرگرمیش که نیست فقط. اینکه ادم دستش تو جیب خودش باشه یه حس خوووبی میده

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱

به اون چه ربطی داره واقعا متاسفم براش برای مردهایی با توهم قدرت ک فکر میکنن صاحب زناشون هستن و میتونن هر دستوری خاستن بدن فک کردن کی هستن مگه!؟ 

چرا تو نباید به اون متقابلاً امر کنی؟ چی باعث شده انقد پررو باشن

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
پیشنهادی دارین؟

بستگی داره چ مهارتی داری یا ب چی علاقه داری

اگ خیاطی بلدی یا چرخ داری میتونی از ی سری تولیدی ها سفارش بگیری تحویل بدی

یا ی سری چیزا مثل هدبند دستگیره موبند تل درست کنی ببری کل فروشی بفروشی

یا مثلا عمه و زن عموی من تو خونه صنایع دستی درست میکنن ببین شهرت چی داره

یا مثلا اگ هنری داری میتونی درست کنی پیج بزنی بفروشی گلدوزی وسایل سفالی ....

یا میتونی مدرک بگیری کیک و دسر بپزی ببری کافه ها بفروشی یا سفارش آنلاین بگیری

یا میتونی مجوز بگیری تو خونه سبزی سرخ کرده و بادمجون و سیر و پیاز سرخ شده بفروشی 

خیلی ایده هست تو نت هم سرچ کن انشالله موفق باشی اگ علاقه داشته باشی خیلی ایده هست و با برند سازی زود ب درآمد میرسی

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊
بحث سرگرمیش که نیست فقط. اینکه ادم دستش تو جیب خودش باشه یه حس خوووبی میده

اره اما من حساس نبودم تازه خوشحالم میشدم😅

ممنون میشم وقتی برای استارتر پست میذارم جز ایشون کسی ریپلی نکنه👍🏻

برو حتما حالا مدرکت چیه ؟ امیدوارم موفق بشی 

سطح فرهنگ شوهرت رو سعی کن ببری بالا این افکار پوسیده چیه چرا فک میکنن خانما توانایی ندارن!؟ 

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔

چرا من دوس داشتم خونه دار بودم و میشستم خونه و فقط باشگاه و کلاس رقص میرفتم شوهرم برام خرج میکرد ولی متاسفانه کارم رسمی هست و باید کار کنم

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 
2706