2733
2734

تورو خدا کمکم کنید دعاتون میکنم حالم خیلی بده چجوری فولیکولامو گنده کنم جواب این آزمایش چیرو نشون میده😭😭😭😭😭😭😭😭یکی کمک کنههههه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پلی کیستیک هستی درمان میشه فقط برو پیش متخصص 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

نه بابا نوشته نمای پلی کیستیک داره باید بری پیش متخصص آزمایش هورمونی برات بنویسه اگه اختلال هورمونی هم داشتی که میشی پلی کیستیک که اصلا معنیش این نیست که بچه دار نمیشی خالم با تنبلی تخمدان خیلی شدید سه تا بچه داره دو تاش ناخواسته اصلا نگران نباش

نه عزیزم نوشته احتمالا pco. یعنی تخمدان پلی کیستیک یا تنبلی تخمدان داری  با چند دوره دارو خورد ...

قربونت بشم چقد با حرفت اروم شدم خدا خیرت بده 😭😭😭اخه اینجا نوشته فولیکول کوچک زدم تو گوگل نوشته فولیکول باید بزرگ باشه تا باردار شی با کوچک حامله نمیشی

قربونت بشم چقد با حرفت اروم شدم خدا خیرت بده 😭😭😭اخه اینجا نوشته فولیکول کوچک زدم تو گوگل نوشته فو ...

نه عزیزدلم اصلا نگران کننده نیست خیلی هم رایجه بین خانوما

فقط پیگیر درمانش باش

هرماه یک فولیکول از یک تخمدان رشد بیشتری میکنه و اماده بارداری و لقاح میشه که اگر اسپرم حضور داشته باشه زیگوت تشکیل میشه و اگر هم وجود نداشته باشه با خون پریودی از بدن خارج میشه 

پس نباید همه تخمک ها بزرگ باشن برای بارداری . ماهی یه دونه بزرگ میشه و اینکه نوشته تعدادی فولیکول کوچک منظورش همون پلی کیستیک بودن تخمدان یا pco هستش عزیزم

2706