2737
2739
عنوان

چرا راننده اسنپ ها بهم پیشنهاد میدن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از راننده های اسنپ  با همکارم شوهرم دوست بود تعریف کرده راننده اسنپ یه مسافر خانم داشتم دیدم اهل دل خرید هاش بردم بالا تو خونه اونم گفته بچه هام نیستن بیا تو و باهم رابطه برقرار کردن  دور تز جون شما  از بس یه سری خانم نادرست بهشون پا دادن شاید اینا فکر میکنن همه همین طورن 

2731
یکی از راننده های اسنپ  با همکارم شوهرم دوست بود تعریف کرده راننده اسنپ یه مسافر خانم داشتم دید ...

بعد من با خودم میگم نکنه میگن دانشجوعه اونم آزاد حتما پا میده یا نمی‌دونم والا بعد بعضا ۳۵.۶ فکر میکنم متاهل باشن بعضیا 

الان یکی میاد میگه اگ پوشش درستی داشتی اینجور نمیشد 😐😐😐😐😐

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2740
سنگین تر بپوشی کسی جرات نمیکنه بهت چیزی بگه

نظرت چیه با گونی بره دانشگاه؟؟؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

خوشگلی و اینکه رفتارت شاید جوریه ک ب خودشون همچین اجازه ایو میدن 

سفت نیستی

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
الان یکی میاد میگه اگ پوشش درستی داشتی اینجور نمیشد 😐😐😐😐😐

گفت عزیزم😐😐

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706