2752
2734

دکترها هرکدوم ژه چیزی میگن یه خورده بدنش داغ شد شب بردمش بیمارستان دکتر دید گفت عفونت گوش داره کلی انتی بیوتیک نوشت بعد بردمش پیش دکتر خودش گفت نه عفونت گوش نیست برای دندون در اووردنشه اسهالم هست آدم نمیدونه از دسته ابن دکترا چیکار کنه هرکی به چیز میگه

من که پسرم تب و اسهال نداشت یعنی شاید حس کنی سرش داغه ولی درجه بذاری تب نشون نمیده اسهالم نداره بچه ها تو اون دوران همه چی میبرن سمت دهنشون ممکنه چیز کثیف بکنن دهنشون یا دستاشون کثیف باشه اسهال شن... فقط بی قراری و گریه و دست تو دهن بردن و اینا نشونه. وقتی گوششو دیده عفونت بوده تبسم از همون بوده دیگ داروهاشو بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید