2703
2553
بچه ها من یه سوال دارم

احتمال پاره شدن کیسه آب تو ماه 5 یا 6 چقدره؟ دکی به من گفت تو بارداری قبلی احتمالا کیسه آب بچه سوراخ شده ولی من ترشحاتم زیاد نبود

میشه بگید علایمش چی هست؟من قبلا یه بار زایمان زودرس داشتم که بچه نموند دکی بهم گفت بچت تو رحم ماه یعنی آخر نتونسته تکون بخوره پرس شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پاره شدن کیسه آب که خیلی بدجوره یک دفعه مقدار زیادی آب ازت خارج میشه (چندین برابر مقدار ادرار) سوراخ شدنش یه مقدار شک برانگیزه. مدام مرطوب میشی. البته من اواخر بارداریم احساس کردم بچه ام کم تکون می خوره زنگ زدم به دکترم گفت سریع باید بری سونو انجام بدی سونو که رفتم گفت آب آمونیک کم شده. رفتم بیمارستان بستری شدم دکتر گفت 1 ماهه که کیسه آبت یه سوراخ خیلی ریز پیدا کرده که سوراخش حتی با سونو هم قابل دیدن نیست. گفت آب کم کم از بدنت خارج شده بدون اینکه خودت بفهمی. 1 هفته بستری شدم بعد دیدن که قابل ترمیم نیست و برای بچه ضرر داره و سزارین شدم. (تکونای بچه ام خیلی کم شده بود). 2 هفته زودتر سزارین کردم. هفته 36 بودم. خدا پدر مادر دکترمو بیامرزه اگه دکتر دیگه ای بود نمدونم چه بلایی سر بچه ام می یومد. همیشه براش دعا می کنم.
منم همین حالتو داشتم. فقط کمی مرطوب می شدم. فکر میکردم ترشحه. حتی دکتر هم برای بار اول که معاینه کرد نفهمید که آبه فکر کرد ترشحه. باید به تکونوای بچه توجه کنی اگه دیدی کم تکون می خوره بری دکتر.
2714
منم نظر مامان آیلین رو دارم...............من کیسه ابم پاره شده بود.......و دقیقا همینطوری بود که متوجه نشدم..رفتم معاینم کردن دیدن بله پاره شده.....اما ابریزیش نداشتم
سرنوشت را کی توان از سر نوشت...
سلام
لطفا کمکم کنید
من خیلی ترشح دارم و ده روز پیش سونو دادذم و مشکلی نداشتم ولی دو شبه که تو خواب مایع گرمی از بدنم خارج میشه البته حجمش خیلی زیاد نیست و لی شورتم خیس میشه و نمش به شلوارم هم میرسه.. خیلی نگرانم نکنه کیسه آبم سوراخ شده باشه ؟ من هفته 22 هستم الان و با روش ای وی اف با هزار بدبختی باردار شدم. بام دعا کنید واگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه لطفا ؟؟؟؟
سلام
من یک هفته زودتر کیسه آبم پاره شد. عزیزم مثل ادرار بدون اختیاره . حتما هم باید نوار بهداشتی بذاری چون تمام شلوارت را خیس می کند . دقیقا مثل چند لیتر آب که ازت خارج می شود.
برو بیمارستانت اونها آزمایش می کنند بهت جواب می دن
سلام ...بچه ها من الام هفته 22 هستم و تا زمان زایمانم خیلی مونده این آبی هم که ازم خارج شد اندازه 2 قاشق بود و میزانش تا این حد که شماها میگید نیست شب توی خواب ازم خارج شد و گرم هم بود بنظرتون این اب دور جنینه ؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه خدای نکرده کیسه ابم سوراخ شه چاره ای داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706