2733
2734
عنوان

لطفاً بین بچه هاتون فرق نذارید

103 بازدید | 12 پست

من بچه اولم و ۳ تا داداش بعد خودم دارم مامانم عاشق داداش وسطیمونه گاهی تمام غذاهای خوب و رفاه و آسایش مال اونه ... 

شوهر من گاهی اوقات میره ماموریت و معمولا یکی دو شب در هفته نیس منم زنگ زدم به مامانم تا فهمید شوهرم نیس شروع کرد نق زدن که نمیتونم‌بیام سختمه تا کم کم گل داداشت اومده من نمیام امشب منم گفتم اوکی هر جوری شده من امشبو سر میکنم نمیخاد بیای 

خلاصه ساعت۱۰ اومد ولی چه اومدنی نه چیزی میخوره نه حرف میزنه باهام تا اومد گفت شوهر بی عرضت میره ماموریت ب من چ ک بیام در صورتی که من اصلا ازش نخواستم 

منم گفتم میموندی ور دل مجید (داداشم)گف بچمه دلم میخواد واقعا دلم شکست مگه من بچش نیستم ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوب بنده خدا از خونه زندگیش میکشی بیرون تو خونه ش و پیش بچه هاش آرامش داره یا خودت برو پیششون یا ت ...

عزیزم من نگفتم که بیاد و آرامشش بهم بزنه بعدم ب نظرت در هفته دو شب اونم فقط شب آرامش بهم میخوره ؟

تبعیضشو نمیدونم ولی شما ازدواج کردی مادرت وظیفه نداره هروقت شوهرت نبود بیاد خونت

منم نگفتم وظیفشه و ازش درخواست نکردم خودش اومد ولی خب منم ناراحت میشم واسه خاطر داداشم حاضره هر کاری بکنه مگه من بچش نیستم 

منم نگفتم وظیفشه و ازش درخواست نکردم خودش اومد ولی خب منم ناراحت میشم واسه خاطر داداشم حاضره هر کاری ...

خب شما میگی من زنگ زدم بهش گفت نمیام اصلا از اولم نباید زنگ میزدی بگی بیا بعدم معمولا ۸۰ درصد مادرا پسر دوستن😂

خب شما میگی من زنگ زدم بهش گفت نمیام اصلا از اولم نباید زنگ میزدی بگی بیا بعدم معمولا ۸۰ درصد مادرا ...

نه خودش اول زنگ زد که بیا خونه ما منم بچم خاب بود گفتم من بچم خابه نیازی نیست کسی بیاد ولی اگه نگرانی شما بیا