2733
2734

چه غلطی کردم که دارم تو همین دنیا می‌سوزم 

من دارم مسجد جمکران برای همتون دعا میکنم شما و به امام زمان قسمتون میدم برام دعا کنید برام دعا کنید دلم خونه دلم شکسته 😭😭

همه چی از دور قشنگنه  پس بزار همون دور بمونه .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

امروز منم دلم گرفته بود😮‍💨

تو مسجد جمکرانی برام دعا کن عزیز دلم 

برای آرامش قلبت به حمد میخونم😘

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
چرا همه تو عذابن خدا داره چکارمون میکنه 

من دارم می‌سوزم من نمی تونم دیگه این وضعیت رو تحمل کنم من چشام خشک شد از بس گریه کردم من حالم از این زندگی ای که الان دارم بهم میخوره😭😭😭

منم نامزدم بهم خیانت کرد گفت تو به چیکارم میای  و ولم کرد رفت ... بابام داره از مامانم طلاق میگیره .... رسماً تک تنها شدم .... نامزدم گفت تو خانواده نداری چرا باهات باشم وقتی بی کس کاری 💔💔💔غرورم بخاطر پدرم شکست 

امروز منم دلم گرفته بود😮‍💨 تو مسجد جمکرانی برام دعا کن عزیز دلم  برای آرامش قلبت به حمد میخ ...

هنوز نرفتم رفتم چشم حتما 

هنوز نرفتم رفتم چشم حتما 

ممنونم😊🙏🌹

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

دعا کن که حالم خیلیبده بغض گلوم گرفته خود اقا نجاتم بده هم منو هم اون فردی که مدنظرمه.بد مخمصه ای گیر کردم وهیچی نمونده برام،الهی حاجت روا بی دلم میخواست الان تو محوطه جمکران بودم وی دل سیر گریه میکردم که خدا خسته ام دل شکسته ام.شر این ادم ب حق اما زمان بخودش برگردون.نزار ب هدفش برسه.وشرش وطلمش ب خودش برگرده نگهبان وکیل ما تو باش

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
منم یه دوره ای این حس رو داشتم  اما الان متوجه شدم اینا همون شرایطی بود که باعث شد رشد کنم و ب ...

نمی تونم بخدا خدا خودش بهم صبر بده 

2706