2733
2734
عنوان

کسی بوده پلاکت خونش پایین بوده؟؟

84 بازدید | 14 پست

خیلی نگرانم پلاکت خونم ۵۳ هزار هست خیلی کمه 

دکتر گفت یه بار دیگم آزمایش بده شاید اشتباه شده ولی من میدونم اشتباه نیست من تابستونا وقتی خون دماغ میشم تا چند ساعت شر شر خون میاد بند نمیاد

یا پریودام خیلیییی سنگینه انکار شیر آبو باز کردی

یا همیشه خستم و بدنم کبوده

میتونم باردار بشم یا نه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
درمان شدین؟ پلاکتتون چند بوده؟

پلاکت خونم پایین بود رفتم دکتر یه سری آزمایشا دادم متوجه شدم لوپوس دارم !بعد دیگ تحت درمان قرار گرفتم دارو خوردم تا چند سال که دکترم گفت میتونی باردار شی !تو بارداری هم دارو میخوردم خیلی سخت بود دیگه با پلاکت ۷۰ هزار بچم بدنیا اومد خداروشکر 

منم پا میشم سرم گیج میره...اهن میخورم بهترم

نه گلم من کمبوذ آهن ندارم کمبود پلاکت دارم فرق میکنه ، کمبود پلاکت باعث میشه خونت بند نیاد یا اگه تو بدنت جایی ضربه بخوره کبود بشه و خونریزی داخلی به وجود بیاد که خیلی خطرناکه و نباید جای حساس مثل مغز ضربه بخوره

اعلام تون چیبود من خون دماغ نمیشم اما جدیدا پریود های شدید با وجود تنبلی تخمدان  و بدنم کبود ...

سردرد، ضعف و بی حالی 

کبودی بی علت بعضی جاهای بدن

پریود سنگین 

بند نیومدن خون 

حتما اگه این علائمو دارین ازمایش پلاکت بدین

نه گلم من کمبوذ آهن ندارم کمبود پلاکت دارم فرق میکنه ، کمبود پلاکت باعث میشه خونت بند نیاد یا اگه تو ...

فهمینم عزیزم...اون پیام قبلا نوشته بودم دیر اومده شاید...حتما با دکترت مشورت کن ببین چی کار میشه کرد..آرزوی خوب شدن و سلامتی دارم برات گلم

سردرد، ضعف و بی حالی  کبودی بی علت بعضی جاهای بدن پریود سنگین  بند نیومدن خون  ...

فقط یکبار پریودم طولانی شد 🤔🤔یعنی عید یک روز خونریزی شدید داشتم گفتم پریوده اما روز دوم لکه شد 

رفت تا 6 روز بعد 7 روز تمام پریود سنگین 

الانم از موعودم گذشته نشدم

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام