2733
2734

بزن اینترنت دیکشنری سخنگو آشیانه رو بیار کاملاً متنش رو دو دیکشنری تو قسمت خودش بزن معنی فارسیشو بنویس رو کاغذ بعداً بزن تقصیر آزمایش کنترل حاملگی تو اینترنت یکی یکی همه رو چک کن اینجوری تفسیر می‌شه

جان منی❤️
بزن اینترنت دیکشنری سخنگو آشیانه رو بیار کاملاً متنش رو دو دیکشنری تو قسمت خودش بزن معنی فارسیشو بنو ...

بلد نیستم احتمال بارداری پوچ هست امقدر گریه کردم حالم خوب نیس

2731
بلد نیستم احتمال بارداری پوچ هست امقدر گریه کردم حالم خوب نیس

عزیزم چرا گریه می‌کنی توکل کن به خدا از کجا معلوم یه موقع می‌بینی بارداری این گریه‌ها ناراحتی‌ها برای بچه‌ات خوب نیست برای خودتم خوب نیست باعث میشه بدنت ضعیف بشه

جان منی❤️
عزیزم چرا گریه می‌کنی توکل کن به خدا از کجا معلوم یه موقع می‌بینی بارداری این گریه‌ها ناراحتی‌ها برا ...

دوبار سقط کردم هرچی تاپیک میزنم حتی هیچکی تو تاپیکم نمیاد ک کمکم کنه هفته ۶رفتم سونو امروز گفت یاک خالی یه ۱۰روز دیگه بیا من مبخوام دوهفته دیگه برم بجاش اصلا خالم خوب نیس

دوبار سقط کردم هرچی تاپیک میزنم حتی هیچکی تو تاپیکم نمیاد ک کمکم کنه هفته ۶رفتم سونو امروز گفت یاک خ ...

چرا زیر نظر دکتر نمیری پیش دکتر زنان خوب برو زیر نظر دکتر باش به راحتی باردار میشی

بری دکتر ازت یکی دو تا آزمایش سونوگرافی بگیره ۴ تا دونه قرص آمپول بهت بده مشکلت حل میشه

جان منی❤️
چرا زیر نظر دکتر نمیری پیش دکتر زنان خوب برو زیر نظر دکتر باش به راحتی باردار میشی بری دکتر ازت یکی ...

۲سال میرم دکتر چندبن میلیون پول چکاپ دادم دوبار ک سقط کردم ازمایش های سفط مکرر و.. مشکلی نداشتم دو سال زیر نظر دکترم دوبار سقط کردم این بارم میگن شاید پوچ تو سن ۲۱سالگی خیلی درد کشیدم درد سقط و.. 

۲سال میرم دکتر چندبن میلیون پول چکاپ دادم دوبار ک سقط کردم ازمایش های سفط مکرر و.. مشکلی نداشتم دو س ...

عزیزم حالا حتماً یه خیری توش هست وگرنه خدا که برای بندش بد نمی‌خواد ک

دکتر چی‌میگ مشکل از کجاست؟

همیشه قبل بارداریت نیت کن برای بچه‌ات اسم بزار من یه حدیث پیامبر شنیدم که میگه کسی که باردار نمی‌شه به خودش نیت کنه اگه باردار بشه اسم بچه‌شو محمد یا علی بزاره و اون موقع خدا بهش فرزند میده و بهتره که به همین نیتشم عمل کنه و اسم بچشو علی یا محمد بزاره

توکل کن به خدا توسل کن به پیامبر و امام علی انشالله که خودشون جوابتو بدن هرچی که خیره برات پیش بیاد

جان منی❤️
2706