2752
2734
عنوان

چکار کنم توروخدا الان دق میکنم

144 بازدید | 16 پست

با شوهرم بعداز ظهر دعوا کردم گفتم دیگه نمیکشم از خونه زدم بیرون گفتم اومدم تا الان چند بار زنگ زد 

دلم کبابه برا گریه بچم الان پیام دادم بده بهش باهام حرف بزنه داشت گریه میکرد گفت پاشو بیا خونه منم نمی‌خوام خودم برم دارم میمیرم از دلشوره حالم بده چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بابام اینا مسافرتن داداشم خونه است اومدم پیش این

چرا دعوا کردین؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

دعوا سر چی؟

بگو بیاد دنبالت برگرد 

برین مشاوره

با قهر درست که نمیشه بدترم میشه

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
بابام اینا مسافرتن داداشم خونه است اومدم پیش این

حالا رفتی دیگه رو سنگینیت بمون لطفا بچه ام اصلا جاش بد نیست دست راهزنا ندادی پیش باباشه دیگه خراب نکن حالا رفتی بزار درست ازت معذرت خواهی کنه برت گر.دوونه ارزش خودتو پایین نیار 

حالا رفتی دیگه رو سنگینیت بمون لطفا بچه ام اصلا جاش بد نیست دست راهزنا ندادی پیش باباشه دیگه خراب نک ...

دارم میمیرم اینقدررر حالم بده امشب رو چطور سر کنم بچه ام خیلیی گریه کرد

2706