2733
2734
عنوان

کتابی که هرگز از یادتون نمیره چیه؟🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 82 پست
چه ژانری میپسندی عزیزم که بهت معرفی کنم؟ 

هر چی که خوبه

یه چیزی که عمیق به مشکلات زندگی بپردازه

مفید باشه

لطف میکنی

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
چقدررررر سلیقه تون نزدیک منه! همه رو خوندم😀😀 بازم معرفی کنید بهم من و شما سلیقه مون شبیهه

چه جالب!

اینام هستن

سلخ

سووشون

قلعه حیوانات 

جود گمنام

انچه هرگز به تو نگفتم

این کتاب ها بامزه هستن دزد مو وزوزی و انسان فرهیخته و اب نبات پسته ای

بیشتر حضور ذهن ندارم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چی که خوبه یه چیزی که عمیق به مشکلات زندگی بپردازه مفید باشه لطف میکنی

کیمیاگر ،غیر از این کتاب های نویسنده های ایرانی که میگم همگی حس سرد و گاهی غمناک دارن،اما به واقعیت زندگی نزدیکت میکنن.

مثل کتاب های صادق هدایت

عباس معروفی: سال بلوا و سمفونی مردگان

صد سال تنهایی

کتاب های دیگه ای که یادمه همگی کتاب های محشری ان اما معمایی و جالب

راز داوینچی ،خاستگاه،شیاطین و فرشتگان،کلا کار های دن براون

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2731
 چه جالب! اینام هستن سلخ سووشون  قلعه حیوانات  جود گمنام انچه هرگز به تو نگ ...

از این لیستی که گفتی فقط دو سه تا رو نخوندم

آب‌نبات پسته ای قشنگه؟ همون مجموعه آب‌نبات دارچینی و... هستش؟ چه ژانریه؟

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
کیمیاگر ،غیر از این کتاب های نویسنده های ایرانی که میگم همگی حس سرد و گاهی غمناک دارن،اما به واقعیت ...

دمت گرم عزیزم لطف کردی

رفتن تو لیستم

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
دمت گرم عزیزم لطف کردی رفتن تو لیستم

قربونت

2740
بامداد خمار مدام بهم معرفی میشه درباره اش توضیح میدین؟

داستان یه دختر ثروتمند هست که عاشق یه پسر نجار میشه .با جزییات تعریف می‌کنه.اینقدر خوب تعریف می‌کنه که من هنوز از ۲۰ سال پیش بوی چوب نجاری رو حس میکنم،😂بامداد خمار داستان رو از زبون محبوبه( دختر داستان)و کتاب شب سراب از زبون رحیم( پسر قصه) تعریف می‌کنه. اصلاا از خواندنش سیر نمیشی.حتماااا بخونم.من تا الان حدود ۵ باری خوندم.اخرین بار هم حدود ۷ ماه پیش خوندم.البته بامداد خمار رو.شب سراب رو نداشت کتابخونه،😔

داستان یه دختر ثروتمند هست که عاشق یه پسر نجار میشه .با جزییات تعریف می‌کنه.اینقدر خوب تعریف می‌کنه ...

مرسی عزیز دلم خیلی کامل بود❤️

تولد شما تو اردیبهشت نبود؟

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
تولد شما تو اردیبهشت نبود؟

بله عزیزم بود.

بله عزیزم بود.

مبارک باشه تولد گذشتت❤️

بیو شما قبلا این نبود ک تاریخ تولدتون زده بود بعد گفته بودین اگر اون روزه تبریک بگیم؟

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
مبارک باشه تولد گذشتت❤️ بیو شما قبلا این نبود ک تاریخ تولدتون زده بود بعد گفته بودین اگر اون روزه ت ...

ممنونم عزیزم🥰

بله بود همون اولا برداشتنش بعدا😃

2706